Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Оржицькі футбольні команди в регіональному чемпіонаті з міні-футболу

Переглядів: 658

18 лютого цього року в м. Гребінка відбулися матчі III туру II кола Вищої ліги (група «А») Регіонального чемпіонату з міні-футболу.

У цьому турі ФК «Оржиця», спонсором якої являється ПСП «ПриватАгро», зустрілася з місцевою командою «Аякс». В спорткомплексі «Локомотив» завжди нелегко грати з місцевими командами, перш за все через шалену підтримку вболівальників, які змушують свою команду йти вперед та грати до кінця. Цей матч не став виключенням. «Оржиця» забила швидкий гол та перехопила ініціативу.
Перший тайм закінчився з рахунком 3:1 на користь «Оржиці». В другому таймі вболівальники погнали гравців «Аякса» вперед, ситуація на футбольному полі змінилася. У підсумку гра закінчилася з нічийним рахунком 3:3. Голи в складі «Оржиці» забивали: Бортнік Дмитро – 1 гол, Марченко Альфред – 2 голи.
Не дивлячись на прикру втрату очок у останніх двох матчах, ФК "Оржиця" продовжує очолювати турнірну таблицю.