Оржицька районна рада

Оржиччина: знову торф’яна пожежа

Переглядів: 452

3 жовтня в болотистій місцевості на території с. Яблуневе Оржицького району сталося загоряння поверхневих покладів торфу в 15-ти окремих осередках на загальній площі близько 1 га (глибина залягання 0,25 - 0,5м).

Станом на 8 годину ранку 4 жовтня ліквідовано 0,2 га. Гасіння пожежі здійснює два відділення 10-ї Державного пожежно-рятувального посту. До ліквідації займання залучалося 4 одиниці техніки та 9 чоловік особового складу ДСНС. Наразі ліквідація  пожежі триває.

Оржиця,торф, пожежа, ДСНС  Оржиця,торф, пожежа, ДСНС

Шановні громадяни! Державна служба України з надзвичайних ситуацій закликає Вас суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі в природних екосистемах. В першу чергу  не випалюйте стерню на полях, суху траву та сміття на присадибних ділянках, не розводьте відкритий вогонь поруч із господарчими будівлями, не розкидайте недопалки та сірники на суху трав’яну підстилку. Стежте, щоб діти не бавилися з вогнем.

В разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної ситуації негайно викликайте Службу порятунку за номером 101!« повернутися до списку новин