Оржицька районна рада

Тренінг для педагогічних працівників «Активні методи роботи з дітьми та молоддю»

Переглядів: 563

Відбувся  тренінг для педагогічних працівників «Активні методи роботи з дітьми та молоддю» в рамках Всеукраїнського проекту «Консолідація та зміцнення громадянського суспільства Північної, Південної, Східної та Західної України.» Тренінг відбувся за сприяння Спілки Української Молоді в Україні (СУМ) за підтримки Національного фонду на підтримки демократії (NED), поідомляє відділ освіти райдержадміністрації.

Молоді вчителі, педагоги-організатори та психологи із 20 шкіл Оржицького району взяли участь у тренінгу, який проходив у невимушеній атмосфері.

Оржиця, освіта, тренінг, вчителі

Спрямовували діяльність учасників заходу тренери: Світлана Бондарук  (учитель англійської мови Луцької гімназії №4 імені Модеста Левицького, Волинської області), Наталя Савченко (заступник директора, учитель англійської мови Мелітопольського навчально-виховного комплексу № 16, Запорізької області) та Іван Несміян, (учитель фізики та інформатики Плехівської ЗОШ І-ІІ ст. Оржицького району, Полтавської області).

Оржиця, освіта, тренінг, вчителі Оржиця, освіта, тренінг, вчителі Оржиця, освіта, тренінг, вчителі

На тренінгу учасники мали змогу обговорити та проаналізувати різні способи організації роботи в класі. Ознайомились з методом «Дерево рішень», який дозволяє раціонально приймати рішення у важких і неоднозначних ситуаціях, та  з методом «Килим ідей», за допомогою якого можливо перейти від аналізу причин явища до індивідуальних дій учасників заняття, спрямованих для рішення конкретної проблеми.

Учасники залишилися задоволені результатами проведення тренінгу, поділилися новими ідеями щодо застосування отриманих знань, подякували організаторам за можливість краще познайомитися з сучасними методами роботи з дітьми та молоддю.« повернутися до списку новин