Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Оржичанин Володимир Гукало став золотим медалістом чемпіонату світу із судномодельного спорту

Переглядів: 625

4-11 вересня ц.р. у залах Музею Світового океану в м. Калінінград (Росія) відбувся  чемпіонат світу по судномодельному спорту в класі моделей - копій «С» в якому взяв участь оржичанин Володимир Гукало.

Чемпіонат проходив під егідою Всесвітньої організації судномодельного спорту і судномоделізму (NAVIGA).

В змаганнях взяли участь спортсмени Росії, України, Білорусії, Польщі,Чехії, Німеччини, Румунії, Казахстану, Болгарії, Франції.

Команда України складалася з 25 осіб з них 17 учасників змагань. Всі витрати для участі в змаганнях судномоделісти здійснили особисто.

Оржиця, судномодельний спорт, чемпіонат світу, Гукало Оржиця, судномодельний спорт, чемпіонат світу, Гукало Оржиця, судномодельний спорт, чемпіонат світу, Гукало Оржиця, судномодельний спорт, чемпіонат світу, Гукало

Оржиця, судномодельний спорт, чемпіонат світу, Гукало

Оржиця, судномодельний спорт, чемпіонат світу, Гукало

Оржиця, судномодельний спорт, чемпіонат світу, Гукало     Оржиця, судномодельний спорт, чемпіонат світу, Гукало

Стендове моделювання - це не гонки на відкритій воді. Суть таких змагань полягає у тому, що учасники повинні створити історично достовірні моделі-копії кораблів, частин кораблів, обладнання або обстановки пов’язаної з морською тематикою а суддівська колегія має визначити, як точно і естетично учасник виготовив свою модель.

Учасники представляли парусники, кораблі з механічними двигунами, моделі портових споруд, деталей кораблів, мініатюрні медалі, моделі в пляшках, моделі виконані з пластику, картону, паперу, композиційних матеріалів.

За підсумками змагань наш земляк, який підготував до цих змагань копію бронепалубного крейсера 1 рангу «Паллада» набрав 96,67 балів і нагороджений золотою медаллю чемпіонату. В командному заліку збірна команда України зайняла друге місце.

Побажаємо нашому земляку подальших успіхів, послідовників у цьому виді спорту та спонсорської підтримки громади і меценатів для участі в наступних змаганнях на високому рівні.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин