Оржицька районна рада

Відбулося засідання Координаційної ради

Переглядів: 537

13 травня цього року відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради за участю сільських, селищних голів, окремих керівників управлінь і відділів райдержадміністрації де були розглянуті питання: про волонтерську роботу сільських селищних рад по наданню допомоги захисникам в зоні АТО, про проведення заходів по благоустрою, озелененню та впорядкуванню територій населених пунктів району та організацію їх оглядів, про обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад району, про зміни до порядку призначення житлових субсидій, про організацію відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2016 року та інші.

Про необхідність прийняття рішень сільськими, селищними радами щодо затвердження ставок місцевих податків та зборів на наступний бюджетний рік відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та норм Податкового кодексу України перед учасниками засідання виступив заступник начальника - начальник Оржицького відділення Лубенської ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області Юрій Олійник.

Оржиця, райрада,Координаційна рада

З пропозицією щодо затвердження місцевих програм підтримки та розвитку комунального підприємства „Реєстраційна служба” Оржицької районної ради на 2016 рік виступив керівник Юрій Демченко, який зазначив, що дані кошти дадуть можливість виготовити всі необхідні документи для функціонування структури та надання повного пакету послуг населенню.

Підбиваючи підсумки засідання голова районної ради Козина В.І. заручився розумінням сільських, селищних голів по кожному з розглянутих питань. Були прийняті рекомендації та дані доручення керівникам відповідних підрозділів.

Прес-служба районної ради« повернутися до списку новин