Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Запрошуємо до обговорення проектів рішень чергової сесії ради

Переглядів: 496

Головою районної ради прийнято роозпорядження "Про скликання двадцятої сесії районної ради сьомого скликання", засідання  якої заплановано на 10 ранку 18 жовтня 2017 рокуСпільне засідання Президії районної ради та її постійних комісій розпочнеться цього дня о 9 годині.

У ході підготовки до проведення пленарного засідання сесії депутатами, постійними комісіями управліннями і відділами райдержадміністрації вже напрацьовані такі проекти рішень:

Про внесення змін до Переліку об’єктів, які фінансуються у 2017 році  за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій (спеціальний фонд).

Про виконання Районної програми подальшого розвитку та удосконалення харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів на 2017-2021 роки   у 2017 році.

Про затвердження структури і граничної чисельності опорних закладів.

Про внесення змін до штатних розписів дошкільних навчальних закладів.

Про надання дозволу на утворення груп продовженого дня в  загальноосвітніх  школах І-ІІ ступенів.

Про затвердження трудових контрактів в новій редакції.

Про укладення трудових контрактів із завідувачами філій.

Про виконання Районної програми кадрового забезпечення лікарями закладів охорони здоров’я району на 2013-2021 роки  у 2017 році.

Про внесення змін до Районної програми забезпечення ліками окремих груп населення та за певними категоріями захворювань на 2016-2018 роки.

Про внесення змін до Програми зайнятості населення Оржицького району на 2013-2017 роки.

Про затвердження Розрахунку асигнувань на реалізацію заходів Програми розвитку інформаційної сфери району на 2016-2018 роки в новій редакції.

Про внесення змін до Розрахунку до кошторису по КФК 250404 „Інші видатки” на 2017 рік (Районна програма відзначення пам’ятних дат, ювілеїв та інших заходів  на 2017 рік).

Всі активні громадяни, через депутатів, постійні комісії та районну державну адміністрацію можуть запропонувати свої поправки і пропозиції до цих проектів рішень, направлених на поліпшення соціально-економічної ситуації в районі.

З рештою проектів рішень ви зможете ознайомлюватися на сайті районної ради (Діяльність районної ради.Документи, Матеріали до чергової сесії) - http://orzhyca-rayrada.gov.ua/materiali-do-chergovoi-sesii-14-53-21-23-06-2017/

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин