Оржицька районна рада

Знайомилися з досвідом громад

Переглядів: 630

За рішенням Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Оржицької районної ради відбувся об’їзд територіальних громад в ході якого сільські голови ознайомилися з досвідом роботи своїх колег.

В об’їзді взяли участь голова районної ради Володимир Козина, заступник голови районної ради Василь Яковенко, в.о. голови районної державної адміністрації Лілія Парасоцька, представники засобів масової інформації.

 

 

 

Секретар Оржицької селищної ради  Світлана Маслак презентувала своїм колегам роботи проведені по ремонту доріг, тротуарів селища, показала реконструйовану площу та пам’ятник Івану Франку перед загальноосвітньою школою, яка носить його імя.

В Онішках учасники об’їзду детально познайомилися з досвідом роботи в рамках проекту «Місцевий розвиток орієнтований на громаду», будівництвом вуличного освітлення.

Райозерська сільська рада показала колегам умови створені працівникам місцевої ради та як це впливає на якість роботи з громадянами та благоустрій села.

Новооржицька селищна рада представила своє оригінальне дизайнерсько - ландшафне вирішення благоустрою окремих куточків робітничого селища.

В Лазірках сільські голови вивчали досвід проектування та будівництва спортивного майданчика з штучним покриття, благоустрою сільського стадіону. В Куйбишеві оглянули соціальну інфраструктури, музейну кімнату.

Круподеринський сільський голова Валерій Житинський показав колегам всю інфраструктуру села його благоустрій, ознайомив з планами підготовки до сільського свята, які створені умови для відпочинку і розвитку дітей.

В Плехові сільські голови оглянули відремонтований ФАП, познайомилися з досвідом надання первинної медичної допомоги населенню, а також облаштуванням місць поховання людей та реалізації Закону «Про поховання та похоронну справу».

В ході спілкування учасники Координаційної ради об’їзду схвально оцінили такий досвід спілкування працівників органів самоврядування, ознайомлення з досвідом колег, акцентували увагу на тому, що потрібно внести зміни до Програми розвитку місцевого самоврядування району та активніше готувати всі обєкти  територіальних громад до ролботи в осінньо-зимовий період.

Прес-служба районної ради« повернутися до списку новин