Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Представники територіальних громад Оржиччини взяли участь в обласному кластерному семінарі з енергоефективності та енергозбереження

Переглядів: 570

26 вересня заступник голови районної ради Василь Яковенко, Координатор районного ресурсного центру Іван Несміян, Онішківський, Вишневський сільські голови Людмила Сазонюк та Валентина Гарбуз взяли участь у Пирятинському районі в кластерному семінарі з енергоефективності та енергозбереження, використання відновлювальної енергії на об’єктах соціальної сфери та в сільських територіях Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

Крім господарів та оржичан в заході також брали участь  представники Лохвицького, Чутівського районів та міста Миргород.

Учасників зібрання привітали голова Пирятинської районної ради Сергій Пазюк та виконуюча обов’язки голови районної державної адміністрації Ольга Яременко. Координатор обласного підрозділу Проекту Віталіна Старчик представила презентацію на тему «Енергоефективність та відновлювальні джерела енергії в рамках проекту МРГ», наголосивши, що Проект, покликаний змінити ситуацію, підіймаючи рівень обізнаності місцевого населення і органів влади, дотримуючись використання новітніх технологій для вирішення локальних енергетичних проблем у дружній для довкілля спосіб.

Координатори  районних ресурсних центрів доповіли про стан реалізації Проекту ЄС/ПРООН на території районів, а представники громад Пирятинщини та інших районів поділилися  досвідом у напрямку впровадження енергозбереження.

Далі учасники семінару відвідали село Нові Мартиновичі, та ознайомилися, як реалізовано цілий ряд важливих проектів. У Давидівській сільській раді оглянули приміщення сільської амбулаторії сімейної медицини, де в рамках Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІІ фаза» реконструйовано систему опалення та частково замінено дверні блоки, при цьому температурний режим у закладі значно підвищився.

В Новомартиновицькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів було проведено інтерактивну гру та конкурс учнівських малюнків на тему енергозбереження.

Отримані знання та побачений досвід сприятиме керівникам територіальних громад району при реалізації місцевих ініціатив.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин