Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Як виконують свої обіцянки нардепи-мажоритарники Полтавської області?

Переглядів: 525

«Слово і Діло»  аналізує відповідальність народних депутатів України, обраних за мажоритарними округами регіонів країни. Стосовно парламентарів, обрані до Ради за одномандатними округами Полтавської області сайт дає наступну інформацію – http://www.slovoidilo.ua/2016/06/02/novyna/polityka/yak-vykonuyut-svoyi-obicyanky-nardepy-mazhorytarnyky-poltavskoyi-oblasti

Найменш відповідальними мажоритарниками Полтавської області є Костянтин Жеваго та Юрій Шаповалов. Вони поки не виконали жодної своєї обіцянки. При цьому в активі Жеваго 27 обіцянок, у Шаповалова – 7. Провалених обіцянок у них 16 і 2 відповідно.

На рахунку Андрія Реки 7 обіцянок, одна з яких є виконаною. Провалених обіцянок у нього 3. Рівень його відповідальності – 14%. Трохи відповідальнішим є Костянтин Іщейкін. Він зі своїх 13 обіцянок виконав 2. Щоправда, ще одну обіцянку він провалив. Рівень його відповідальності – 15%.

23 травня 2016, 18:17«Слово і Діло» порівнює відповідальність нардепів-мажоритарників, обраних за мажоритарними округами Дніпра.

Сергій Каплін роздав найбільшу кількість обіцянок із представлених в огляді – 76. Із них він провалив 33, а 16 – виконав. Рівень його відповідальності – 21%.

Юрій Бублик роздав на сьогодні 24 обіцянки. З них він провалив 18 зобов'язань або 75% від загальної кількості. Виконав Бублик 6 обіцянок. Рівень його відповідальності – 25%.

Найвідповідальнішим із представлених мажоритарників на сьогодні є Олег Кулініч. Він роздав 33 обіцянки, з яких провалив поки всього 2. Виконав він 9 своїх зобов'язань. Рівень його відповідальності – 27%. Хоча це й найвищий відсоток серед представлених, однак варто відзначити, що загальна ситуація з виконанням обіцянок у полтавських мажоритарників є не найкращою.

« повернутися до списку новин