Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Вітання голови районної ради Володимира Козини

Переглядів: 270

Шановні земляки!

Щиро вітаю вас з Новим 2019 роком та Різдвом Христовим.

Бажаю вам та вашим родинам здоров’я, оптимізму, злагоди та щастя. У ці передноворічні дні хочеться охопити думками прожитий рік, проаналізувати те, що зроблено і те, чого не змогли досягти, а також подумати про майбутнє.

2018 рік дарував нам радість зустрічей та відкриттів, маленькі перемоги й великі здобутки, ми наполегливо працювали, набували нового безцінного досвіду, спільними зусиллями долали труднощі, та найголовніше – з оптимізмом дивились у майбутнє.

Напередодні Нового року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково здійсняться. Нехай же усі бажання, які ви загадаєте Новорічної ночі збудуться у найближчий час.

Нехай Новий рік увійде у ваші оселі добрим і радісним, принесе злагоду і достаток, натхнення на нові здобутки, багато яскравих моментів, цікавих зустрічей та вдалих рішень, а людська шана нехай стане гідною подякою за вашу сумлінну працю.

Нашій країні прийдешній рік нехай принесе довгожданий мир, а  тепло різдвяної свічки зігріє наші серця та об‘єднає в єдиному бажанні зробити Україну заможною, квітучою державою.

З Новим 2019 роком! З Різдвом Христовим!

Голова районної ради                                     Володимир Козина

« повернутися до списку новин