Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Відбулося засідання Правління Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування

Переглядів: 374

5 вересня ц.р., під головуванням голови обласної ради О.Біленького, відбулося засідання Правління  Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування, в якому взяв участь голова районної ради В.Козина.

В ході засідання були розглянуті питання: про прийом нових членів до Асоціації, про створення Служби радників Голови Асоціації, затвердження плану роботи на III — IV кв. 2017 року, звіт иконавчої дирекцй про роботу Асоціації за ІІ — III кв. 2017р., про вступ до Української Асоціації районних та обласних рад Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування, затвердження кошторису витрат Асоціації на 2017 рік.

Також Асоціація ухвалила звернення до Президента, Уряду та Верховної Ради, в якому висловила підтримку Реформі децентралізації та попросила привести у відповідність земельне законодавство, що дасть місцевим радам необхідні інструменти для розвитку. Зокрема, можливість вільно використовувати один із найважливіших ресурсів – землю. Та, відповідно, посилить контроль і відповідальність за її використанням.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин