Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

«Райдуга» впевнено дивиться в майбутнє

Переглядів: 703

«ТДВ Оржицький завод «Райдуга» на економічній мапі Оржиччини з кожним роком зміцнює позиції. Очолює підприємство депутат районної ради, голова постійної комісії з питань освіти, охорони  здоров’я, культури, соціального захисту, молодіжної політики, фізичної культури та спорту Олександр Лантух.Оржиця,ТДВ Райдуга,Лантух

Підприємство розвивається, є солідним платником податків, сумлінно виконує свої зобов’язання перед власниками земельних паїв. Значні суми коштів вкладаються в розвиток соціальної інфраструктури сіл, де завод здійснює свою виробничу діяльність, шляхом ремонту доріг, підтримки закладів соціальної сфери, надання допомоги сім’ям, що потрапили в скрутні життєві обставини, проведення різноманітних заходів в територіальних громадах.

Як веселка милує людське око спектром кольорів,  так і підприємство «Райдуга» обробляє землю, вирощує і переробляє сільськогосподарські культури, здійснює торгівлю виробленою продукцією та надає різноманітні послуги населенню.

За будь-якої політичної і економічної погоди в країні для керівництва і колективу пріоритетом залишається виробництво. Саме на основі розвитку економіки підприємства можливий подальший поступ вперед і благополуччя людей, які пов’язали з ним свою долю. Адже, навіть у найбільшу кризу впевнено почуває себе той, хто щось виростив, виробив, раціонально ним розпорядився.

Нині головна увага усіх трудівників колективу привернута до збирання врожаю. Товариство багато ресурсів, праці і надій вклало у те, щоб поле дало належну віддачу. Тому, не гаючи часу, одним з перших організовано приступило до жнив, які видаються нелегкими, через минулі зливи та буревій, який завдав шкоди посівам.

Оржиця, ТДВ Райдуга, жнива

Вибрати вірну тактику при проведенні робіт керівнику допомагають його найближчі помічники – головний агроном Леонід Прибудько та агроном Василь Боровко.

Оржиця, ТДВ Райдуга, жнива Оржиця, ТДВ Райдуга, жнива Оржиця, ТДВ Райдуга, жнива 

Оржиця, ТДВ Райдуга, жнива Оржиця, ТДВ Райдуга, жнива Оржиця, ТДВ Райдуга, жнива

Оржиця, ТДВ Райдуга, жнива Оржиця, ТДВ Райдуга, жнива Оржиця, ТДВ Райдуга, жнива

Оржиця, ТДВ Райдуга, жнива

З почуттям відповідальності, самовіддачі з перших днів збирання врожаю до роботи приступили комбайнери Сергій Литвин, Євгеній Хоменко, Віталій Троценко, Станіслав Обез. Активно трудяться на перевезенні зерна шофери Валентин Довгополий, Борис Меметов, Вадим Січкар, Ігор Масюк, Богдан Цис, трактористи Володимир Сидор, Олександр Момот, оператори ЗАВ і сушки – Сергій Міхно і Володимир Малущенко. Доволі справ у комірників  Валентини Теслі та Марини Тригуб. Годує смачною їжею жниварів кухар Ольга Литвин.

Паралельно із збиранням зернових тюкуються пожнивні рештки, готується грунт під новий урожай, монтується новий млин, замість випрацювавшого ресурс і енергоємного старого. Олійний цех виготовляє олію і шрот ще із зерна старого врожаю, готуючись прийняти новий.

Продукція підприємства не залежується в складських приміщеннях, адже  користується визнанням у споживачів України.

Працівники бухгалтерської служби, яку очолює Наталія Яременко, завершили нарахування плати за земельні паї.

«Райдуга» впевнено дивиться у майбутнє і сподівається, що держава змінить своє ставлення до аграрників і стане їх надійним партнером у питанні розвитку аграрного сектору економіки.

Прес-служба районної ради

 

« повернутися до списку новин