Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

ФК «Оржиця» не зміг подолати «Рокиту»

Переглядів: 559

В черговому турі чемпіонату Полтавщини з футболу серед команд вищої ліги ФК «Оржиця» приймав на своєму полі ФК «Рокита» з Багачанського району. Гра мала принциповий характер.

За умови виграшу оржичани змогли б увійти до лідируючої трійки чемпіонату та допомогли б лазірківському «Колосу», який після двох невдалих матчів відсунувся на третю позицію і відстає від багачан на одне очко, а від лідера на вісім.

Оржиця, Лазірки, футбол, чемпіонат, Полтавщина  Оржиця, Лазірки, футбол, чемпіонат, Полтавщина  Оржиця, Лазірки, футбол, чемпіонат, Полтавщина

Однак, боротьба рівних суперників на оржицькому стадіоні принесла перемогу гостям з рахунком 2:1, що завадило оржичанам і лазірківчанам покращити своє турнірне становище.

«Колос» (Лазірки), граючи на виїзді проти дейкалівської «Чайки» здобули впевнену перемогу з рахунком 4:0 і займають третю сходинку турнірної таблиці. ФК «Оржиця» після цього туру п’ятий.

Наступної суботи команди нашого району зустрінуться у принциповій грі між собою на стадіоні в Лазірках. В зустрічі першого кола перемогу здобули лазірківчани.

Лідери першості савинська «Олімпія» і ФК «Рокита» з'ясують стосунки між собою на стадіоні с.Рокита.

Ці зустрічі можуть внести зміни до розподілу місць в трійці лідерів.

За інформацією футбольних клубів.

« повернутися до списку новин