Оржицька районна рада

14 березня - День українського добровольця

Переглядів: 502

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу українського суспільства в Україні 14 березня  проголошено Днем українського добровольця.

Бойові дії, які розпочалися в 2014 році породили феномен військових добровольців та волонтерів. Представники цих феноменів – люди, зусиллями і переконаннями яких, Україна вистояла і продовжує достойно давати відсіч посяганням на її територію.  Волонтерство є фундаментом сучасного громадянського суспільства. Це свідомий вибір кожного громадянина,  можливість зберегти у собі добро та підтримати інших. Коли допомагаєш один – це добре, але краще, коли працюєш разом з однодумцями, робиш одну спільну справу заради майбутніх поколінь.

Саме такі люди завітали на захід, приурочений Дню добровольця  до  Воронинцівської   ЗОШ І-ІІ ст.   Це військові 57-ої мотопіхотної бригади Збройних Сил України Володимир Клевжиц та Микола Пархоменко, а також наші землячки-волонтерки Іванна Верховська, Валентина Дронько, Людмила Бойко та Наталія Андреєнко. Школярі підготували концертну програму, віршами та піснями  прославляли неньку- Україну.  З словами вдячності до гостей звернулася вчитель історії школи Олена Присяжна, дякуючи за приклад мужності, відваги та самопожертви в ім’я  майбутнього держави.

Учасників зібрання привітав голова районної ради Володимир Козина та вручив медалі «За відродження України» Всеукраїнського об’єднання  «Країна» волонтерам Іванні Верховській та Валентині Дронько та подяки Всеукраїнського Жіночого руху "За вільну Україну" Людмилі Бойко та Наталії Андреєнко.

Участь у заході також взяв перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Іванов.

Прес-служба районної ради« повернутися до списку новин