Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Приємне: Миколі Маліченку із Зарога виповнилося 100 років

Переглядів: 491

Подумати лишень - сто років. Цікаво, як воно-прожити ціле століття? Про це знають лише окремі люди, котрим це судилося долею. В Оржицькому районі їх двоє. У Круподеринцях живе Віктор Кирнас, який у листопаді минулого року відзначив 102-річчя. А цьогоріч, третього жовтня, виповнилося 100 років Миколі Маліченку, який проживає в Зарозі.

Доля розпорядилася так, Микола Якович виріс у родині своєї тітки та дядька у рідних Круподеринцях. Йому довелося побачити на своєму віку - голоди, війну, Велику Перемогу, післявоєнну відбудову, колективізацію, промислові п’ятирічки, розпад Союзу і становлення незалежної України.

У Круподеринцях зустрів свою дружину, з якою за більш ніж 40 років спільного життя пройшов через сумні та радісні хвилини.

У роки війни Миколу Яковича було мобілізовано до лав армії. За сумлінну службу він має багато нагород, серед них і бойові.

Після війни працював у колгоспі. У 1982 році подружжя Маліченків переїхало до Зарога, де Микола Якович трудився у місцевому господарстві аж до виходу на заслужений відпочинок.

Ювіляр прожив життя довжиною у ціле сторіччя, зберігши любов до нього і доброту. Але те, чим пишається довгожитель, це його рідні та найдорожчі люди, діти, онуки, правнуки.

Тепер про нього піклуються рідні, переймають життєвий досвід та секрет довголіття.

Нині Микола Якович живе у свого сина Володимира. Попри свій поважний вік, він сповнений сил, цікавиться новинами, читає книги.

Зранку привітати з поважним ювілеєм односельця та довгожителя Миколу Маліченка прибули поважні гості - депутат обласної ради, директор СФГ «Світанок» Микола Горб, помічник депутата обласної ради Віктор Симоненко, Зарізький сільський голова Володимир Тараненко,

Вони зичили ювілярові всіх життєвих щедрот, здоров’я, снаги - сили та вручили квіти і подарунок.

Залишилося побажати, щоб це сторіччя було хорошим стартом для роду Маліченків, а Микола Якович - добрим прикладом не тільки для односельців, але і для кожного з нас.

Т.Веляда, районна газета «Оржицькі вісті»

« повернутися до списку новин