Оржицька районна рада

Відбулося засідання Координаційної ради при голові обласної ради

Переглядів: 713

Цими днями відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної ради в якому взяв участь голова Оржицької районної ради Володимир Козина.

Оржиця, районна рада, Полтавщина, Координаційна рада, самоврядуванняРозпочалося засідання з презентації системи децентралізованого електронного аукціону «Е-Auction 3.0», яку провели представники громадської організації «Фонд Інновацій та розвитку – Україна». Дана система, як запевняють розробники, здатна докорінно змінити економічну модель, вона дозволяє вийти за рамки існуючих кордонів та є ефектним інструментом боротьби з корупцією.

Координаційна рада заслухала та взяла до відома інформацію директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Полтавській області Олександра Черчатого про становлення та розвиток в області системи безоплатної правової допомоги, а також учасники засідання ознайомилися з перспективами підготовки кадрів для органів місцевого самоврядування у вищому навчальному закладі Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі».

Розглянули також питання новацій обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавської області, реалізацію в області проектів міжмуніципального співробітництва та створення Полтавської обласної Асоціації органів місцевого самоврядування голова обласної ради вступити до якої на сьогодні зголосилося 29 міських і районних рад, що прийняли відповідні рішення.

Оржиця, районна рада, Полтавщина, Координаційна рада, самоврядування

Особливу зацікавленість членів Координаційної ради викликало питання стану земельних відносин на Полтавщині. Учасники обговорення порушували проблеми розорювання луків. Обурювалися тим, на яких правах Держгеокадастр дає право агрохолдингам безконтрольно плюндрувати сільські пасовища в районах області, чому розміщення земельних ділянок у кадастровому плані не збігається з об'єктивною реальністю тощо. Висловлювали надію, що проблеми оренди землі вирішаться з ухваленням нового закону, який передає право розпоряджатись земельними ділянками органам місцевого самоврядування. Даний законопроект пройшов перше читання у Верховній Раді.

Прес-служба районної ради« повернутися до списку новин