Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Урочистості з нагоди Дня захисника України

Переглядів: 1590

У день покровительки всього роду козацького Пресвятої Покрови українці відзначають День захисника України та День українського козацтва.

Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв'язок поколінь, давню історичну традицію, прагнення вільно жити на власній землі. З дідів-прадідів  українці мріяли про  незалежність, а виборовши її у 1991 році, продовжують захищати і відстоювати свої кордони донині.

Сьогодні кращі наші сини пліч-о-пліч боронять українську землю, відстоюючи її цілісність. Ми з гордістю говоримо про нашу армію, про тисячі справжніх чоловіків, які стали на захист кордонів України. А також про мільйони простих небайдужих українців-волонтерів, які годують, одягають, забезпечують усім необхідним свою армію.

Хвилиною мовчання перед пам’яттю і подвигом славних синів України – героїв славних козаків, визволителів у роки Другої світової війни, героїв небесної сотні і героїв АТО розпочалися урочистості з відзначення Дня захисника України та Дня українського козацтва в залі засідань районної ради, де зібралися очільники району,  представники установ та підприємств усіх форм власності, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, учасники АТО Оржицького району, представники засобів масової інформації та громади.

Оржиця, День захисника Вітчизни, свято   Оржиця, День захисника Вітчизни, свято

З вітальним словом до присутніх звернулися голова районної ради Володимир Козина та перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Іванов, військовий комісар Оржицького районного військового комісаріату підполковник Ігор Масюк, голова Всеукраїнської асоціації сільських, селищних голів  району Мирослав Боговик. Про хоробрість української армії на Сході країни говорив безпосередній учасник АТО Ярослав Бойко.

Оржиця, День захисника Вітчизни, свято  Оржиця, День захисника Вітчизни, свято  Оржиця, День захисника Вітчизни, свято

Керівництвом району були вручені нагрудні знаки «Учасник АТО» військовослужбовцям 4 та 5 хвиль мобілізації. Грамотами районної ради та районної державної адміністрації відзначені працівники Оржицького відділення поліції Лубенського відділу ГУНП в Полтавській області, які брали участь у проведенні антитерористичної операції.

Оржиця, День захисника Вітчизни, свято    Оржиця, День захисника Вітчизни, свято

Оржиця, День захисника Вітчизни, свято    Оржиця, День захисника Вітчизни, свято

Свято продовжилося виступом  школярів Будинку дитячої та юнацької творчості, а також концертом колективів художньої самодіяльності Оржицького будинку культури. Виставкові матеріали та сценарій заходу підготувала працівник Оржицької районної бібліотеки Лілія Василькова.

       Оржиця, День захисника Вітчизни, свято     Оржиця, День захисника Вітчизни, свято    Оржиця, День захисника Вітчизни, свято

Прес-служба районної ради

 

« повернутися до списку новин