Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

В День працівників сільського господарства відбувся районний турнір з футболу пам’яті знаного господарника Оржиччини Володимира Несена

Переглядів: 550

Оржиччина, турнір, футбол, аграрник, Володимир Несен, Фгрофірма ОржицькаВ День працівників сільського господарства на сільських стадіонах Золотух і Тарасенкового відбувся районний бліц-турнір з футболу пам’яті  знаного господарника Оржиччини,  заслуженого працівника сільського господарства України, колишнього директора СТОВ «Агрофірма «Оржицька» Володимира Несена.

Володимир Григорович Несен був вірним сином рідного краю, безмежно любив землю, на якій працював, і людей, які разом з ним ділили і радощі, й печалі. Самовідданий у прагненні до кращого, він не шкодував ні часу, ні здоров’я для розвитку очолюваного господарства, аграрної галузі в цілому, підвищення добробуту селян, їхнього соціального захисту.

Довідково: Володимир Несен народився 3 січня 1952 року в селі Несено-Іржавець Оржицького району. Після закінчення восьмирічки навчався у Хомутецькому зооветеринарному технікумі. Вищу освіту за фахом зооінженера здобув у Полтавському сільськогосподарському інституті. Працював за фахом у колгоспах Оржицького району, на партійній і радянській роботі. Майже 20 років Володимир Григорович Несен очолював СТОВ „Агрофірма „Оржицька”. Завдяки його енергії, зусиллям, наполегливості у впровадженні прогресивних технологій, турботі про людей праці, це агроформування зайняло передові позиції у виробництві сільгосппродукції. За високі досягнення у праці агрофірма „Оржицька”, її керівник Володимир Несен відзначені багатьма державними, відомчими, обласними відзнаками. Володимир Григорович користувався заслуженою повагою земляків, які обирали його депутатом районної і обласної ради кількох скликань. Він очолював постійну депутатську комісію з питань аграрної політики та земельних відносин.

Талант керівника, який умів згуртовувати людей навколо важливих завдань державотворення, розвитку територіальних громад, бачення перспектив, наполеглива копітка робота, скромність і порядність були завжди притаманні Володимиру Григоровичу Несену.  Він палко любив спорт, художню самодіяльність і дбав про їх розвиток.

Цього року турнір проводився втретє і в ньому взяли участь 10 команд в складах якких було понад 160 учасників.

За підсумками напружених змагань до фіналу вийшли команди «Зоря» (Новооржицьке) та «Сула» (Чутівка). Основний час фінальної гри турніру не виявив переможця. Гра закінчилася нульовою нічиєю. В серії післяматчевих одинадцятиметрових ударів сильнішими виявилися футболісти Чутівки, які і стали переможцями нинішнього турніру.

Оржиччина, футбол, турнір, АФ Оржицька, Володимир Несен  Оржиччина, футбол, турнір, АФ Оржицька, Володимир Несен  Оржиччина, футбол, турнір, АФ Оржицька, Володимир Несен

Не менш напруженою була гра за третє місце в якій зустрілися оржицька «Ювента» та ФК «Чевельча». Гра закінчилася «бойовою» нічиєю 1:1. Одинадцятиметрові удари влучніше пробили гравці з команди « Чевельча». Нагородою за це їм стало третє місце турніру.

Команди призери нагороджені кубками, грамотами, пам’ятними медалями. Оргкомітет турніру відзначив також кращих футболістів в своїх амплуа та заохочувальними призами всі команди учасниці.

«Агрофірма «Оржицька» (директор, депутат обласної ради Валентин Несен), яка була головним організатором змагань подбала про те, щоб кожен учасник змагань і глядач був оточений увагою, нагодований та отримав справжнє задоволення від спортивного дійства й добрим словом згадав талановитого організатора сільськогосподарського виробництва, мудру, добру і справедливу людину - Володимира Несена.

Прес-служба районної ради
Оржицька районна організація ВФСТ "Колос" АПК України

« повернутися до списку новин