Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Вшанували воїнів-інтернаціоналістів

Переглядів: 464

15 лютого ц.р. в приміщенні Оржицької районної бібліотеки відбулося вшанування воїнів-інтернаціоналістів  з нагоди річниці виведення радянських військ з Афганістану. Урочистості розпочалися з покладання квітів до  до Пам’ятного знаку воїнам - інтернаціоналістам.

Учасників заходу вітали в.о.голови райдержадміністрації Лілія Парасоцька, заступник голови районної ради Василь Яковенко, селищний голова Олена Сидоренко, військовий комісар Ігор Масюк, голова районної громадської організації воїнів - афганців Микола Яременко, який також вручив пам’ятні відзнаки Полтавської організації ветеранів Афганістану ряду колишніх своїх однополчан.

Оржиця, районна рада, афганці, вшанування

Оржиця, районна рада, афганці, вшанування

Воїни - афганці висловили районній владі низку критичних зауважень щодо невиконання державою своїх зобов’язань щодо забезпечення пільговими ліками, санаторно-курортним лікуванням, безкоштовним проїздом в громадському транспорті, відшкодуванням витрат за ЖКП тощо.

В цій нелегкій розмові також взяли участь представники районної медицини, управління праці та соціального захисту райдержадміністрації.

Завершилося свято літературно-пісенним колажем «Час вибрав нас», який підготували працівники районної бібліотеки спільно з учасниками художньої самодіяльності району та вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин