Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Виїзний прийом громадян в Лазірках та Черевках

Переглядів: 682

Голова районної ради Володимир Козина провів особистий прийомі громадян в Лазірківській та Черевківській сільських радах.

Лазірківський сільський голова Олександр Ковальов ознайомив зі станом справ в громаді, розповів про вже зроблене та плани на перспективу.

За словами сільського голови значна увага приділяється соціальній інфраструктурі села, здійснюються  заходи по енергозбереженню приміщень, при цьому залучаються кошти різних джерел фінансування. Проводяться роботи по якісному ремонту доріг місцевого значення.

У Черевківській сільській раді дороги теж залишають бажати кращого. Та саме на часі ремонт містка, що між Черевками і Хорошками, який з’єднує дані населені пункти з райцентром. Він перебуває в аварійному стані і будь-якої миті може обвалитися. Його розташування відноситься до доріг загальнодержавного значення, але зважаючи на ситуацію необхідно діяти терміново, щоб не допустити можливого руйнування містка та не наражати людей на небезпеку.

Голова районної ради взяв питання на контроль, пообіцявши особисте сприяння при вирішенні питання ремонту цієї ділянки дороги. Також було обговорено можливості  енергозбереження  приміщення ФАПу.

З усіх питань були дані розпорядження відповідним службам для їх подальшого вирішення.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин