Оржицька районна рада

Чи буде повернуто радам право розпорядження землею за межами населених пунктів?

Переглядів: 591

Органи місцевого самоврядування постійно ставлять питання про повернення права розпоряджання землею за межами населених пунктів.

Реагуючи на це Полтавська обласна рада в ході роботи шостої позачергової сесії Полтаської обласної ради прийняла  «Звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до діючого законодавства України» в якому говотиться: «…Депутати Полтавської обласної ради стурбовані ситуацією, яка склалася з використанням земельних ділянок за межами населених пунктів, а це переважно землі сільськогосподарського призначення.

…Сьогодні органи місцевого самоврядування позбавлені можливості ефективно планувати використання території. Вони стикаються з величезними проблемами при виділення землі інвесторам та під необхідні громадам об'єкти. Громади взагалі не беруть участі у прийнятті рішень щодо використання земельних ресурсів за межами населених пунктів.

…Виражаючи інтереси територіальних громад та виборців, ми наполягаємо на перегляді норм діючого законодавства щодо розпорядження землями за межами населених пунктів на користь місцевого самоврядування. Це забезпечить прозорість процедури виділення земельних ділянок, сприятиме наповненню місцевих бюджетів, розвитку фермерських господарств, зайнятості сільського населення».

Що відповіли державні органи влади:

Оржиця ,земля, ради, населені пункти

 

Чи буде прийнятий цей Закон і підписаний Президентом покаже час.

Прес-служба районної ради« повернутися до списку новин