Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

З Днем захисника України

Переглядів: 441
Дорогі земляки!
Шановні воїни, ветерани війни та військової служби,
захисники рідної землі!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня захисника України та Дня Українського козацтва! Ці дати відзначаються в українському суспільстві в день великого православного свята - Покрови Пресвятої Богородиці. Саме Свята Покрова здавна була захисницею українського козацтва, а тепер і Українського війська.

Ми з особливою повагою й пошаною вдивляємося в образи героїв, які в усі часи хоробро боролися й віддавали життя за волю й суверенність України. Їх чимало було в історії нашої країни, імена цих відважних синів та доньок рідної землі золотом уписані в її пам’яті.

Сьогодні День захисника України є особливим для тих, хто зі зброєю в руках боронить нашу землю на сході України, не дає ворогу втілити свої плани та роз’єднати український народ. Усвідомлюючи своє високе призначення - охороняти життя та мирну працю свого народу, сьогоднішнє покоління героїв сучасної історії України бере приклад зі своїх пращурів. Адже козацька слава є нашою спільною національною гордістю й історичним спадком, а любов до рідної землі та батьківської хати, повага до українських традицій і рідної мови передається українцям з покоління в покоління. Саме в цьому сила наших захисників: сила робити те, що іноді здається неможливим, спільна сила нескореності і перемоги!

Шановні захисники України!

Дякую вам за відданість нашій державі та її народу!

Бажаю вам міцного здоров’я на довгі роки, злагоди, добра, миру, успіхів у повсякденному житті та у військовій службі!

Нехай наша священна українська земля завжди буде благословенною, вільною та незалежною!

Слава Україні!

Героям слава!

Голова районної ради                                                       Володимир КОЗИНА

 

« повернутися до списку новин