Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Робочий візіт народного обранця Костянтина Іщейкіна

Переглядів: 599

30 травня з робочим візитом Оржицю відвідав депутат Верховної Ради України Костянтин Іщейкін, де зустрівся з  головою районної ради Володимиром Козиною, головою районної державної адміністрації Оленою Кражан, Оржицьким селищним головою Оленою Сидоренко.

На зустрічі були присутні помічники народного депутата Сергій Соколовський та  Василь Кулик, директор Оржицького районного територіального  центру соціального  обслуговування (надання соціальних послуг) Микола Чепа.

У ході зустрічі були обговорені питання подальшого залучення коштів з державного бюджету. Найбільш важливі з них стосувалися ремонту доріг, участі у різноманітних проектах з благоустрою територій.

Костянтин Іщейкін разом з керівниками району відвідав Оржицький дитячий навчальний заклад «Дзвіночок». Оцінивши зроблене спільними коштами бюджетів різних рівнів, Костянтин Євгенович пообіцяв подальшу підтримку у плані облаштування ігрових майданчиків та поліпшення матеріальної бази закладу. Депутат відвідав актовий зал, де привітав дітей з наступаючим святом - Днем захисту дітей та вручив іграшкові подарунки.

Далі робоча група відвідала Оржицький районний будинок культури. Були визначені основні напрямки подальших робіт з облаштування фасаду приміщення та прилеглої до нього території. Це першочергове завдання, куди будуть спрямовуватися кошти. На думку депутата, оновлене приміщення будинку культури повинно якомога частіше використовуватися для проведення різноманітних заходів. Були запропоновані альтернативні варіанти використання осередку культури  для урізноманітнення дозвілля жителів селища та району.

Наступна зупинка відбулася на території стадіону «Колос», де присутніх приємно вразили нові спортивні тренажери, встановлені за сприяння Костянтина Іщейкіна.

Підбиваючи підсумки, Костянтин Євгенович подякував присутнім за плідну роботу  та ще раз наголосив на консолідації зусиль виконавчої влади та місцевого самоврядування в питаннях здійснення заходів по облаштуванню селища та району, обіцяв підтримку у втіленні реальних ідей та перспективних проектів, що сприятимуть розвитку Оржиччини.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин