Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Вітання голови районної ради з Великодніми святами

Переглядів: 100

Дорогі мої співвітчизники!

Від щирого серця вітаю вас зі святом Світлого Христового Воскресіння.

У ці весняні дні ми відчуваємо свою причетність до великої таємниці вічного життя, тріумфу добра над злом, світла над пітьмою, віри - над безнадією.

Ми відзначаємо це величне свято у непростий для нашого народу час. Україна зазнала непоправних втрат: загинули найкращі сини і дочки нашого народу на сході країни. Тисячі наших захисників віддали своє життя за нашу віру і нашу свободу, за нашу державу, захищаючи її від російської агресії.

У ці дні, поряд з рідними і близькими людьми, які пішли за обрій життя, пом’янемо душі загиблих бійців та вдячно помолимося за кожного, хто щоденно береже наш спокій і хто у Великодню ніч стоїть на сторожі миру.

Хочу подякувати тим, хто надає допомогу нашим захисникам, хто дарує їм частину тепла власної душі, турботу та підтримку. Увага один до одного, співчуття, розуміння, чуйність, милосердя – найкращі якості з-поміж людських чеснот. Тож плекаймо хороші думки, робімо щирі та добрі справи, гуртуймося навколо високих духовних цінностей, що укріплять нашу віру та надихнуть на праведні вчинки.

Нехай Світло Воскресіння Христового  надасть нам  силу перебороти всі труднощі, які випали на нашу долю та долю нашої країни та зміцнить віру в кращий завтрашній день! 

Бажаю всім здоров'я, добробуту і миру! Нехай Господь береже кожного з вас,  нашу Оржицьку землю, рідну благословенну Україну!

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!

                                       Голова районної ради                                         В.І. Козина

« повернутися до списку новин