Оржицька районна рада

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Переглядів: 2245

1. Повна назва документа державного планування:

«Генеральний план села Заріччя на території Черевківської сільської ради  Оржицького району Полтавської області»

У звіті стратегічної екологічної оцінки  проведена   оцінка впливу проекту генерального плану  на складові довкілля  (вплив на атмосферне повітря, воду, ґрунти, природні ресурси, флору і фауну), а також на стан здоров’я та добробут населення (небезпека для здоров’я населення, соціально-економічні наслідки, поводження з відходами, транспорт, розвиток інфраструктури, естетичні характеристики території, використання ландшафтів для рекреаційних цілей тощо).

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Черевківська  сільська рада.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата подання повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку та розміщення звіту СЕО на офіційному веб – сайті Оржицької районної ради   https://orzhyca-rayrada.gov.ua 03 серпня 2020 року. Публікація заяви в газеті «Оржицькі вісті» від 06 серпня 2020 року та газета  «Полтавське село» від 13.08.2020року. 

б) способи участі громадськості:

–  надання письмових зауважень і пропозицій на адресу: Полтавська обл., Оржицький р-н, с. Черевки, вул. Центральна, 13, Черевківська  сільська рада,  тел. 05357-98142

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань –

31серпня 2020 року о 10.00 за адресою: Полтавська обл., Оржицький р-н, с. Черевки вул. Центральна, 13, (приміщення Черевківської сільської ради).

г.) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування –  Черевківська сільська рада Полтавська обл., Оржицький р-н, с. Черевки, вул. Центральна, 13.

Контактна особа – Кириленко Г.А. тел. (05357)9-81-42

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій –  cherevkisr@ukr.net; Оржицький р-н, с. Черевки, вул. Центральна, 13, (приміщення Черевківської сільської ради),  тел. 05357-98142

Зауваження та пропозиції до проекту державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються протягом 30 днів.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Офіційний веб – сайт Оржицької районної ради  https://orzhyca-rayrada.gov.ua;

Звіт про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування містобудівного проекту  Генеральний план села Заріччя на території Черевківської сільської ради  Оржицького району Полтавської області  оприлюднено 03 серпня 2020 року на офіційному веб – сайті Оржицької районної ради   https://orzhyca-rayrada.gov.ua

Строк громадського обговорення та консультування  становить 30 днів з дня оприлюднення повідомлення  і триває до  03.09.2020 року включно.

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування відсутня.« повернутися до списку новин