Оржицька районна рада

Дорогу в Оржиці руйнують, а чи допоможуть ремонтувати?

Переглядів: 712

Депутати обласної ради Микола Горб, Валентин Несен та Анатолій Яненко в ході проведення однієї з сесій обласної ради звернулися до керівництва Полтавської обласної державної адміністрації та Служби автомобільних доріг щодо необхідності ремонту дороги державного значення, яка проходить через смт Оржиця.

Про депутатський запит депутатів обласної ради Горба М.М., Несена В.В., Яненка А.І. до обласної державної адміністрації, Служби автомобільних доріг в Полтавській області щодо необхідності ремонту дороги державного значення, яка проходить через смт. Оржиця №88.

В ньому говорилося: "Ріст вантажоперевезень змусив перевізників шукати найкоротші шляхи доставки товарів замовникам. Це призвело до того, що один з найкоротших шляхів з південних напрямків держави в північному напрямку та на автодорогу Київ - Харків – Довжанський проліг через смт Оржиця.

Цілодобова інтенсивність руху великовагового автотранспорту збільшується з кожним днем. Від такого навантаження прискореними темпами руйнується центральна дорога райцентру, якій через відсутність об’їзних шляхів немає альтернативи: дорога державного значення Т-24-17 (Чорнобай – Хрестителиво – Оржиця - Лубни) загальною протяжністю  3,6 км, шириною 7 м накладається на комунальну дорогу по вулицях Центральній та Черкаській в смт Оржиця Оржицького району.

Через значний потік великовагового автотранспорту та недостатність коштів у попередні роки на проведення вчасного поточного ремонту він не здійснювався. На даний час дорога конче потребує капітального ремонту, оскільки ямковість спричиняє не лише незручності для водіїв,а й може спричинити серйозні дорожньо - транспортні пригоди.

Орієнтовна вартість ремонту становить 800000,00 грн. (вісімсот тис. грн. 00 коп.). Така сума досить значна і непосильна    для селищного бюджету.

Виходячи з цього, просимо Вас включити ділянку дороги в межах  смт Оржиця до плану проведення капітального ремонту доріг на 2016 рік.

Зволікання з вирішенням питання веде до суттєвого збільшення видатків у майбутньому на ремонт вщент поруйнованої дороги та втрати авторитету влади".

 

Вивчивши проблему обласна державна адміністрація та Служба автомобільних доріг повідомила депутатів про наступне:

Оржиця, дорога, ремонт, депутати

Оржиця, дорога, ремонт, депутати

Оржиця, дорога, ремонт, депутати

Виходить із викладеного, що дорогу територіальної громади руйнувати можна, а допомогти відремонтувати - ні.

Прес-служба районної ради« повернутися до списку новин