Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Опікуємось проблемами сільських рад

Переглядів: 499

27 квітня 2017 року голова районної ради Володимир Козина відвідав в рамках виїзного прийому громадян Сазонівську та Чевельчанську сільські ради. Така форма роботи дає змогу не тільки наблизитись до людей, а й краще ознайомитись з наболілими проблеми сільської громади.

За словами секретаря Сазонівської сільської ради Ніни Кривенко найбільш важливим питанням, яке потребує якнайскорішого вирішення є ремонт даху на приміщенні клубу. Несприятливі погодні умови останнім часом погіршили і без того складну ситуацію, різкими поривами вітру було зірвано ще частину покриття. Незабаром біля клубу будуть відбуватися урочистості до травневих свят, тож необхідно хоч зірвані листи алюмінію укріпити на покрівлі, щоб не наражати людей на небезпеку. Дане питання голова районної ради взяв на особистий контроль та обіцяв сприяти у його вирішенні. Також було окреслено можливості ремонту на перспективу.

У ході виїзного прийому громадян голова районної ради відвідав Сазонівський дошкільний навчальний заклад «Волошка», Чевельчанську ЗОШ І-ІІІ ступенів,  маючи на меті ознайомитись зі станом справ.

Володимир Козина  поцікавився  діяльністю сільгосппідприємців на територіях сільських рад, їх готовністю надавати допомогу громадам у вирішенні важливих питань, нарахуванням  ними орендної плати та податків.

Відзначив роботи по благоустрою та  облаштуванню відвіданих населених пунктів.

«Питання, які було порушено в ході зустрічі, не залишаться поза моєю увагою, - зазначив голова районної ради. За наслідками виїзного прийому будуть надані доручення керівникам відповідних структур та здійснюватиметься контроль за їх виконанням».

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин