Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Зустріч з представниками громад району

Переглядів: 263

Людно було сьогодні на виїзному прийомі голови районної ради Володимира Козини у Вишневій та Райозерській сільській радах.

Представників обох громад хвилювали питання розчищення доріг та  стану дорожнього покриття, автобусного сполучення з районним центром та м. Лубни, підвозу дітей до школи, ремонту покрівлі Вишнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, забезпечення продуктовими товарами віддалених сіл та інші.

Нині приватні перевізники, що здійснювали рейси до Лубен, Гребінки, Миргорода, Черкас відмовилися від перевезення пасажирів через стан автомобільних доріг  та їх проїзну спроможність в умовах сніжної зими. Найбільше в цій ситуації страждають мешканці сіл та селищ, які у разі потреби не можуть дістатися до районного центру. У цьому напрямку керівництвом  району проводиться комплекс заходів для вирішення питання відновлення автобусного сполучення райцентру з населеними пунктами Оржиччини. Одним із етапів роботи є створення власного автобусного парку на базі комунального підприємства,  що забезпечить перевезення пасажирів в межах району. Будуть також проводитися переговори з приватними перевізниками для надання послуг транспортного сполучення як в межах району, так і за його межами.  

Також районним керівництвом докладаються  зусилля щодо здійснення у цьому році ремонтних  робіт по поліпшенню дорожнього покриття на ділянках доріг Оржиця-Лубни та Оржиця-Лазірки.  

Мешканців Вишневої сільської ради турбувало питання забезпечення місцевої амбулаторії сімейним лікарем, скорочення штату медичних працівників.  Ця проблема є досить актуальною і її вирішення  залежить від багатьох чинників. Тимчасово двічі на тиждень  мешканців Вишневої громади обслуговують сімейні лікарі з  сіл Воронинці та Лазірки. У перспективі керівництво Комунального некомерційного підприємства „Оржицький центр первинної медико-санітарної допомоги” здійснюватиме заходи по забезпеченню амбулаторії сімейним лікарем на постійній основі.

Участь у поїздці взяла начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації  Лідія Матвієнко, яка інформувала про зміну алгоритму надання субсидій населенню, а також відповіла на питання заявників щодо оформлення субсидій на тверде паливо та скраплений газ. 

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин