Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Обговорили важливі питання життєдіяльності району

Переглядів: 475

22 листопада поточного року відбулося засідання  Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради.

На порядок денний було внесено питання співпраці органів місцевого самоврядування з структурами виконавчої влади установами, організаціями, службами району при вирішенні важливих аспектів їх спільної діяльності.

На початку засідання заступник голови районної ради Василь Яковенко ознайомив  голів сільських, селищних рад  з листом, що надійшов від Комунальної установи «Полтавський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»  Полтавської обласної ради, в якому йшлося, що з 1 січня наступного року виклики  бригад «швидкої допомоги» до жителів Оржиччини будуть здійснюватися через центральну оперативно – диспетчерську службу, яка знаходиться в Полтаві. Обов’язковою вимогою для прийняття виклику буде повідомлення точної адреси хворого, а саме вулиці та номера будинку. Для створення бази даних Оржицького району очільників територіальних громад було націлено надати інформацію за відповідною формою, що сприятиме своєчасному прибуттю бригад ЕМД на виклики.

Далі про початок бюджетного процесу на наступний рік говорив  начальник фінансового управління райдержадміністрації Олег Бабенко.

Про оптимізацію ліжкового фонду центральної районної лікарні йшлося у виступі головного лікаря установи Наталії Ковтун. За її словами, скорочення кількості ліжок жодним чином не вплине на якість надання медичних послуг.

Головний лікар КЗ  „Оржицький центр первинної медико-санітарної допомоги (ЦПМСД)” Григорій Ворона подякував за фінансову  підтримку головам сільських, селищних рад, яка сприяла  вирішенню  багатьох питань мережі медичних закладів району.

Про надання якісних соціальних послуг та  про нарахування субсидій говорила начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Лідія Матвієнко.

Чимало проблем, що стосуються функціонування освітніх закладів району висвітлила начальник відділу освіти райдержадміністрації Наталія Стасенко. Зокрема, йшлося про приведення статутів дошкільних навчальних закладів у відповідність до чинного законодавства для можливості подальшої передачі їх у спільну власність територіальних громад району, про забезпечення повноцінного харчування  дітей  на кінець бюджетного року та інше.

З пропозиціями щодо покращення роботи при вирішенні спільних питань життєдіяльності району до сільських, селищних голів також звернулися завідувач  сектору у справах сім`ї, молоді та спорту  райдержадміністрації Людмила Васильчук, керівник КП «Реєстраційна служба» Оржицької районної ради Юрій Демченко, виконуючий обов’язки начальника відділу Держгеокадастру   в Оржицькому районі  Сергій Павченко, начальник Оржицької дільниці ВАТ  „Лубнигаз” Григорій Рибачов, начальник управління Пенсійного фонду в Оржицькому районі  Сергій Дубровний, директор РЦСССДМ Людмила Проценко та інші.

Активну участь в обговоренні  взяли Оржицький селищний голова Олена Сидоренко, Чутівський сільський голова Мирослав Боговик, Золотухинський сільський голова Сергій Несен, Лазірківський сільський голова Олександр Ковальов, Плехівський сільський голова Сергій Таран.

Перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Іванов запевнив, що всі питання, що потребують реагування буде взято на контроль. Також він звернувся до голів сільських, селищних рад з пропозицією розглянути на прикладі інших районів питання об’єднання територіальних громад.

Підсумки наради підбив голова районної ради Володимир Козина. Він також висловив вдячність  сільським, селищним головам за розуміння у питанні надання волонтерської допомоги воїнам, що знаходяться в зоні АТО та висловив сподівання, що і в новорічні свята наші захисники відчують підтримку своїх земляків.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин