Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Відкриття екологічної стежки

Переглядів: 467

5 травня цього року відбулося урочисте відкриття екологічної стежки «Онішківська» на території одноіменної сільської ради в урочищі Романчик.

Працівникам НПП «Нижньосульський» знадобилося чимало зусиль та творчого задуму, щоб реалізувати цей проект. Прокладання самого маршруту, його тематичне наповнення, користь, інфраструктурне облаштування та найголовніше – досягнення балансу у відносинах між людиною та природою.

Екологічна стежина - це унікальна форма поєднання відпочинку і природоохоронної пропаганди. Вона має за мету формування у громадян, особливо підростаючого покоління, моральності, почуття бережливого ставлення до природи, любові до рідного краю.

Протяжність екологічної стежки 2 км, її маршрут розділено на вісім зупинок, кожна з яких має пізнавальне значення для відвідувачів про навколишнє середовище. Стежка розрахована на педагогів і вихователів, студентів, дітей старших груп дошкільних закладів, учнів загальноосвітніх шкіл, а також на відпочивальників.

Не переставати дивуватися довкіллю, навчитися дружити з природою, розуміти її і жити за її законами – головне завдання екологічного виховання сучасної  молодої людини. Саме це завдання і будуть реалізувати уроки серед природи та екскурсії, які здійснюватимуться на маршруті екологічної стежки, що пролягла мальовничими краєвидами урочища Романчик.

Участь в урочистому відкритті екологічної стежки взяли голова районної ради Володимир Козина, голова районної державної адміністрації Олена Кражан, Оржицький селищний голова Олена Сидоренко, Онішківський сільський голова Людмила Сазонюк та колектив працівників Онішківської сільської ради, директор НПП «Нижньосульський» Валерій Свіколкін, начальник відділу екологічної освіти НПП «Нижньосульський» Оксана Козачкова, провідний фахівець відділу туризму НПП «Нижньосульський» Микола Козлов та інші.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин