Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Національний природний парк «Нижньосульський» оголосив конкурс ескізу емблеми

Переглядів: 589

Про це оголошено на офіційному сайті НПП «Нижньосульський». «Тематика конкурсу. Емблема повинна відображати елементи, притаманні даному регіону, а саме природну цінність території, цікавий рослинний і тваринний світ, етнокультурну спадщину та ін.

Вимоги до робіт. На конкурс представляється ескіз  емблеми, виконаний індивідуально або коллективно  з використанням будь-якого графічного комп’ютерного редактора або малюнки виконані власноруч від руки.

При надсиланні робіт потрібно вказувати: прізвище, ім’я, по-батькові автора, місце проживання та/або навчання, зворотну контактну інформацію.

Техніка виконання конкурсних робіт – будь-яка (колаж, фотографія, комп’ютерна графіка, малюнок, та ін.). Формат: png, gif, jpg, jpeg.Об’єм: до 2 Мб. До кожного ескізу має бути додано короткий текстовий опис, що розкриває смисловий зміст емблеми (логотип). До участі запрошуються всі бажаючі, з подальшим визначенням найкращого проекту емблеми Парку.

Критерії оцінювання:

- творчий підхід у розкритті теми (нестандартність, креативність);

- композиційне і колірне рішення;

- лаконічність і цілісність, виразність емблеми (логотипу);

-відповідність наданих робіт тематиці конкурсу.

Найкраща емблема в подальшому буде використовуватися як логотип Національного природного парку «Нижньосульський». При використанні емблем НПП «Нижньосульський» зберігає авторство виконавця.

Конкурс оголошується з 20 вересня  по 28 жовтня 2016 року.

Останній термін подачі конкурсних робіт (фотографій) – 28 жовтня  2016 року.

Роботи слід подавати за адресою НПП «Нижньосульський»: вул. Центральна, 128, смт. Оржиця , 37700 або надсилати на електронну пошту  npp-ns@ukr.net .

Додаткову інформація про конкурс, об’єкти природно-заповідного фонду, рослинний і тваринний світ Парку можна дізнатися із сторінок в соціальних мережах за посиланнями: https://vk.com/club59780019 та http://nppns.at.

 

« повернутися до списку новин