Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Ласкаво просимо до Країни знань

Переглядів: 618

Перший день осені  дарує  важливе, урочисте, незабутнє свято.  Схвильовано радіють учні, вчителі, батьки. Рясніють квіти, сяють посмішки на обличчях всіх, хто сьогодні завітав до Оржицької ЗОШ І-ІІІ  ступенів імені І.Я Франка.

  

З початком нового навчального року школярів привітав директор закладу Олександр Кравченко, побажав їм успіхів та наполегливості  у засвоєнні знань.

  

Також були вручені грамоти та подарунки кращим педагогам школи, вчителям, що в цьому році пішли на заслужений відпочинок.

   

Керівник школи висловив подяку депутату Верховної Ради України Костянтину Іщейкіну, за сприяння якого були залучені кошти для ремонту та благоустрою школи, депутату обласної ради Миколі Горбу, керівникам комунальних служб та підприємств селища, приватним підприємцям та сільгоспвиробникам, батькам, котрі допомагали вирішувати питання підготовки навчального закладу до нового навчального року. 

З теплими словами привітань до вчителів, дітей та батьків звернулася голова Оржицької селищної ради Олена Сидоренко. Вона пообіцяла всебічну підтримку у вирішенні нагальних питань навчального закладу. Побажала нових професійних досягнень педагогічному колективу, закликала учнів добре навчатися, щоб у майбутньому прославити рідний край.

  

Далі лунали  вірші, не обійшлося і без традиційних танцювальних, пісенних та інших творчих номерів у виконанні школярів.

В кінці свята переливчасто покликав за парти  перший дзвоник. Попереду у дітей цікаві уроки та нові відкриття. Нехай щастить їм у подорожі по Країні знань.

  

 

« повернутися до списку новин