Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Ми пам’ятаємо!

Переглядів: 472

Дорогі ветерани, шановні земляки!

8 та 9 травня цього року Україна, разом з усім світом, відзначає День пам'яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України.

Минають роки, але залишається живою пам’ять про ту страшну трагедію, яка пройшлася по долі майже кожної родини в Україні, в Європі, багатьох родин по всьому світу. Ми згадуємо ці трагічні сторінки історії разом з усіма народами світу.

Перемога над нацизмом без України і без українців була б неможливою. Мільйони українців воювали проти нацизму в Червоній армії, УПА, арміях західних союзників. Важко переоцінити внесок українського народу у перемогу над нацизмом у Європі. В той же час, Україна зазнала чи не найбільших руйнувань та жертв серед усіх держав, якими прокотилася Друга світова війна. Ми маємо завжди пам’ятати про це і про те, якою важкою ціною далася ця Перемога…

Це  день честі і слави наших батьків і дідів, які зі зброєю в руках боролися проти ворога. Це день пошани наших матерів, які витримали важкий тягар війни. Це день скорботи і печалі за полеглими воїнами.

У День пам’яті та примирення ми мусимо відкинути всі ідеологічні нашарування, які протягом багатьох років роз’єднували наше суспільство, маємо подивитись об’єктивно на перебіг історичних подій та усвідомити, що попри різні політичні погляди, учасників тих буремних років об’єднувала одна мета – визволення рідної землі від ворога.  

Нам і сьогодні доводиться захищати рідну землю. І наші мужні земляки знову показують справжній героїзм, бо український народ перемагає не зброєю, а силою духу. Нинішні захисники України стали гідними спадкоємцями слави воїнів-визволителів.

У ці травневі дні скорботи і гордості низько вклонимося всім ветеранам, які подарували нам не тільки мирне життя, але й власним прикладом показали, як треба боротися, щоб перемогти.

Схилимо голову перед нашими тодішніми та теперішніми воїнами у великій вдячності та шані. Нехай зігріває всіх нас незгасне світло Перемоги та додає сил і наснаги для добрих справ в ім’я щасливого майбутнього рідної України.

               З повагою
               Голова районної ради          Володимир КОЗИНА

« повернутися до списку новин