Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Екологічні ініціативи (с. Круподеринці)

Переглядів: 714

Весна – пора оновлення природи. Перші весняні квіти – то лише спроба пера цієї прекрасної пори року. Незабаром вона розмалює наш край яскравими, соковитими фарбами, а нам з вами треба потурбуватися про чистоту довкілля, щоб надалі милуватися пейзажами, не зіпсованими купами мотлоху.

Щоправда, можна було б обійтися легким прибиранням, якби всі люди розуміли просту істину – чисто не там де прибирають, а там де не смітять. Наше буття не обмежується власним обійстям, де всі намагаються навесні навести лад. Мислити потрібно глобальніше: планета – наш дім.  І від нас залежить, якою вона дістанеться майбутнім поколінням.

З метою збереження навколишнього середовища в Україні  вже декілька років поспіль проводиться Всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля». Тож саме зараз у кожного з нас є змога здійснити  свій внесок у справу екологічної реабілітації природи.

Таку ініціативу днями проявили школярі Круподеринської  ЗОШ I-III ст., які взяли участь у прибиранні прилеглих до місцевої річки Чумгак територій. Діти назбирали чимало сміття, що опинилося там завдяки екологічно невихованим громадянам.

Своїми діями школярі спонукають наших співвітчизників долучитися до акції з благоустрою територій. Участь у таких заходах сприятиме підвищенню рівня екологічної культури населення.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин