Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Рішення районної ради сьомого скликання

Тридцять четверта сесія районної ради сьомого скликання:

Про затвердження Переліку об’єктів та заходів, які фінансуються у 2019 році за рахунок залишку невикористаних у 2018 році коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Оржицького району на 2019 рік.

Про визнання такими, що втратили чинність, рішення тридцять  першої сесії районної ради сьомого скликання від 12 грудня 2018  року   № 553 „Про  створення  Комунальної установи „Інклюзивно-ресурсний центр” Оржицької районної ради Полтавської області, тридцять третьої сесії районної ради сьомого скликання від  15 лютого 2019 року № 577 „Про  затвердження  Статуту   Комунальної   установи „Інклюзивно-ресурсний центр Оржицької районної ради Полтавської області”.                  

Про  створення  Комунальної установи „Інклюзивно-ресурсний центр” Оржицької районної ради Полтавської області”.

Про виконання Районної Комплексної програми профілактики правопорушень на 2016-2020 роки в 2018 році та перспективи її реалізації в поточному році.

Про внесення змін до Комплексної програми розвитку та підтримки Комунального некомерційного підприємства „Оржицька центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської області на 2019-2021 роки та затвердження її в новій редакції.

Про внесення змін до Районної програми кадрового забезпечення лікарями закладів охорони здоров’я на 2013-2021 роки.

Про внесення змін до форми Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Оржицька центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської  області на 2019 рік та затвердження її в новій редакції.

Додаток до рішення: Про внесення змін до форми Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Оржицька центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської  області на 2019 рік та затвердження її в новій редакції.

Про затвердження Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Оржицька центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської  області на 2019 рік.

Додаток до рішення: Про затвердження Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Оржицька центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської  області на 2019 рік.

Про внесення змін в Додаток 1 до Комплексної програми розвитку Комунального некомерційного підприємства „Оржицький центр первинної медико-санітарної допомоги” на 2019-2021 роки та затвердження його в новій редакції.

Про внесення змін до Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Оржицький центр первинної медико-санітарної допомоги” на 2019 рік та затвердження його в новій редакції.

Про внесення змін до Статуту комунального підприємства „Оржиця-водоканал та викладення його в новій редакції.

Про затвердження Районної програми фінансової підтримки пасажирського перевезення, що здійснюється комунальним підприємством „Оржиця-водоканал” на 2019-2020 роки.

Про затвердження Програми розроблення містобудівної документації Оржицького району на 2019-2021 роки.

Про затвердження Програми фінансової підтримки місцевого осередку громадської організації ВФСТ Колос у Оржицькому районі Полтавської області на 2019-2021 роки.

Про здійснення райдержадміністрацією повноважень, делегованих районною радою за 2018 рік.

Про внесення доповнень до Програми розвитку місцевого самоврядування в Оржицькому районі на 2018-2020 роки.

Про внесення змін до рішення „Про  районний  бюджет на  2019 рік”.

Додаток до рішення: Про внесення змін до рішення „Про  районний  бюджет на  2019 рік”.

Про перейменування Оржицької дитячої музичної школи в Оржицьку дитячу мистецьку школу та присвоєння закладу імені Діани Петриненко.

Про затвердження Статуту Оржицької дитячої мистецької школи імені Діани Петриненко.

Про списання безнадійної дебіторської заборгованості.

Про надання службового приміщення шляхом укладення договору найму.

Про затвердження розпоряджень голови районної ради.

Про депутатський запит депутата районної ради Карлова В.М.

Тридцять третя сесія районної ради сьомого скликання:

Про затвердження Переліку об’єктів та заходів, які фінансуються у 2019 році за рахунок залишку невикористаних у 2018 році коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Оржицького району на 2019 рік.

Про внесення змін до районної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення на 2013-2020 роки.

Про затвердження Статуту  Комунальної установи „Інклюзивно-ресурсний центр” Оржицької районної ради Полтавської області.

Про затвердження Положення про проведення конкурсу на посаду директора Комунальної установи „Інклюзивно-ресурсний центр” Оржицької районної ради Полтавської області.

Звіт про результати роботи Оржицької центральної лікарні за 2018 рік.

Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Оржицька центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської області.

Додаток 2 до рішення Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Оржицька центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської області

Про затвердження Звіту про виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Оржицький центр первинної медико-санітарної допомоги” за 4 квартал 2018 року.

Про затвердження Програми розвитку інформаційної сфери Оржицького району на 2019 рік.

Про внесення змін до рішення „Про районний  бюджет на 2018 рік”.

Додаток до рішення "Про внесення змін до рішення "Про районний  бюджет на 2018 рік".

Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2018 рік.

Про внесення змін до рішення „Про районний  бюджет на 2019 рік”.

Додаток до рішення "Про внесення змін до рішення "Про районний бюджет на 2019 рік".

Про прийом-передачу майна спільної власності територіальних громад району.

Про погодження прийняття майна у спільну власність територіальних громад Оржицького району.

Про перелік об’єктів, що належать до спільної власності територіальних громад Оржицького району (нова редакція).

Про затвердження розпоряджень голови районної ради.

Про Звернення депутатів Оржицької районної ради сьомого скликання до Верховної Ради України, народного депутата України К.Є. Іщейкіна щодо недоцільності прийняття на даному етапі Закону України (р.н. № 9204 від 16.10.2018 року)  „Про створення, ліквідацію та зміну меж районів Полтавської області”.

Тридцять друга (позачергова) сесія районної ради сьомого скликання:

Про затвердження грошової норми витрат на безкоштовне харчування учнів 1-4 класів та дітей пільгових категорій з числа учнів закладів загальної середньої освіти району на 2019 рік.

Про затвердження грошової норми витрат на харчування дітей у закладах дошкільної освіти району на 2019 рік.

Про внесення змін до Районної програми „Питна вода” на 2006-2020 роки.

Про затвердження передавального акту про передачу майна, прав та інших обов’язків Комунального закладу „Оржицька центральна районна лікарня” правонаступнику Комунальному некомерційному підприємству „Оржицька  центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської області.

Додаток до рішення "Про затвердження передавального акту про передачу майна, прав та інших обов’язків Комунального закладу „Оржицька центральна районна лікарня” правонаступнику Комунальному некомерційному підприємству „Оржицька  центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської області".

Додаток до рішення "Про затвердження передавального акту про передачу майна, прав та інших обов’язків Комунального закладу „Оржицька центральна районна лікарня” правонаступнику Комунальному некомерційному підприємству „Оржицька  центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської області".

Про затвердження Статуту Комунального некомерційного підприємства „Оржицька центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської області.

Про укладення трудового контракту в новій редакції.

Про затвердження Комплексної програми розвитку та підтримки Комунального некомерційного підприємства  „Оржицька  центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської області.

Про закріплення майна цілісних майнових комплексів, що належать до комунальної власності територіальних громад Оржицького району за Комунальним некомерційним підприємством „Оржицька  центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської області на праві оперативного управління.

Про затвердження Комплексної програми розвитку комунального некомерційного підприємства  „Оржицький  центр первинної медико-санітарної  допомоги” на 2019-2021 роки.

Про затвердження Порядку складання та контролю виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства  „Оржицький  центр первинної медико-санітарної  допомоги”.                               

Про затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства  „Оржицький  центр первинної медико-санітарної  допомоги” на 2019 рік.

Про внесення змін до рішення „Про районний  бюджет  на  2018 рік”.

Додатки до рішення "Про внесення змін до рішення „Про районний  бюджет  на  2018 рік”.

Про Програму економічного і соціального розвитку Оржицького району на 2019 рік.

Про районний  бюджет на  2019 рік.

Додатки до рішення "Про районний  бюджет на  2019 рік".

Про придбання житла (квартири).

Про списання дебіторської та кредиторської заборгованості.

Про затвердження плану роботи районної ради на перше півріччя 2019 рік.

Про затвердження розпорядження голови районної ради.

Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж  населеного  пункту  смт  Оржиця  Оржицької  селищної   ради Оржицького району Полтавської області.

Тридцять перша сесія районної ради сьомого скликання:

Про виконання Районної програми подальшого розвитку та удосконалення харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів на 2017-2021 роки у 2018 році

Про виконання Комплексної програми розвитку освітньої галузі Оржицького району на 2017-2021 роки у 2018 році

Про затвердження передавального акта Райозерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Оржицької районної ради Полтавської області

Про затвердження пільгових умов оплати харчування дітей у закладах дошкільної освіти району на 2019 рік

Про затвердження Статуту Оржицького районного методичного кабінету в новій редакції

Про укладення трудових контрактів з керівниками комунальних закладів загальної середньої освіти, які пройшли конкурсний відбір

Про створення Комунальної установи „Інклюзивно-ресурсний центр” Оржицької районної ради Полтавської області

Про внесення змін до Районної програми з реалізації молодіжної політики, підтримки сім’ї, забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків на 2016-2019  роки

Про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування в Оржицькому районі  на 2018-2020 роки

Про внесення змін до рішення „Про  районний  бюджет на  2018 рік”

Додатки до рішення: Про внесення змін до рішення „Про  районний  бюджет на  2018 рік”

Звіт голови районної ради про свою діяльність за період з листопада 2017 року по листопад 2018 року, виконання планів районної ради, її постійних комісій та здійснення контролю за виконанням рішень ради протягом звітного періоду

Про затвердження розпоряджень голови районної ради

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності (рілля), наданої в оренду ФОП Буту Олегу Анатолійовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Лазірківської сільської ради Оржицького району Полтавської області

Тридцята (позачергова) сесія районної ради сьомого скликання:

Про затвердження Переліку об’єктів та заходів,  які фінансуються у 2018 році за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій

Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Оржицького району на 2018 рік

Про внесення змін до рішення „Про  районний  бюджет на  2018 рік”

Додаток до рішення "Про внесення змін до рішення „Про  районний  бюджет на  2018 рік”

Двадцять девята сесія районної ради сьомого скликання:

Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Оржицького району на 2018 рік

Про затвердження Програми підтримки розвитку територіального сервісного  центру  № 5343  регіонального сервісного  центру  МВС в Полтавській області на 2018 рік

Про затвердження Статутів закладів загальної середньої освіти району в новій редакції

Про затвердження Статуту Новооржицького дошкільного навчального закладу (ясла-садка) „Дружба” Оржицької районної ради Полтавської області в новій редакції

Про реорганізацію Райозерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Оржицької районної ради Полтавської області

Про внесення змін до штатного розпису Оржицького дошкільного навчального закладу (ясла-садка) „Дзвіночок” Оржицької районної ради Полтавської області

Про укладення трудових контрактів з керівниками комунальних закладів загальної середньої освіти, які пройшли конкурсний відбір

Про реорганізацію шляхом перетворення Оржицької центральної районної лікарні у Комунальне некомерційне підприємство „Оржицька центральна районна лікарня”

Про внесення доповнень до Програми розвитку місцевого самоврядування на 2018-2020 роки

Про внесення змін до Районної програми розвитку культури на 2016-2020 роки

Про внесення змін до  Комплексної програми мобілізаційної підготовки Оржицького району та забезпечення заходів, пов’язаних  із виконанням  військового  обов’язку,  призовом  громадян України на строкову військову службу, військову службу за контрактом  та  військову  службу в  резерві до лав Збройних  Сил України та інших формувань на 2017-2020 роки

Про внесення змін до рішення „Про районний бюджет на  2018 рік”

Додаток до рішення "Про внесення змін до рішення „Про районний бюджет на  2018 рік”

Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж  населеного  пункту  смт Оржиця  Оржицької селищної ради Полтавської області

Про Звернення депутатів Оржицької районної ради сьомого скликання до Кабінету Міністрів України, Міністерства екології та природних ресурсів України про виділення коштів для винесення меж в натурі національного природного парку „Нижньосульський”  в Оржицькому районі Полтавської області

Двадцять восьма сесія районної ради сьомого скликання:

Додаток до рішення: Передавальний акт

Двадцять сьома сесія районної ради сьомого скликання:

Двадцять шоста сесія районної ради сьомого скликання:

Двадцять пята сесія районної ради сьомого скликання:

Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що споруджуються за рахунок коштів Оржицького районного бюджету Полтавської області та коштів підприємств, установ, організацій, що належать до комунальної власності територіальних громад, сіл, селищ Оржицького району.

Двадцять четверта сесія районної ради сьомого скликання:

 
 
Двадцять третя (позачергова) сесія районної ради сьомого скликання:
 
Про Звернення депутатів Оржицької районної ради до Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б., Міністерства аграрної політики та продовольства України та голови Полтавської обласної державної адміністрації Головка В.А. щодо фінансової підтримки сільськогосподарських підприємств, які постраждали внаслідок уведення карантинного режиму для тварин або у зв’язку з проведенням робіт, спрямованих на ліквідацію та профілактику карантинних хвороб тварин.
Двадцять друга сесія районної ради сьомого скликання:
 
Двадцять перша (позачергова) сесія районної ради сьомого скликання:
 
Двадцята сесія районної ради сьомого скликання:
Про затвердження технічної документації  з нормативної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення  державної власності   кадастровий    номер 5323683000:00:002:1510,  площею  7,5712 га, наданої в оренду ТОВ „Оксамит” для розміщення та експлуатації основних, підсобних і  допоміжних  будівель та  споруд, розташованої  за  межами  населених пунктів на території Лазірківської  сільської ради Оржицького району Полтавської області
 
Дев’ятнадцята (позачергова) сесія районної ради сьомого скликання:
 
Вісімнадцята сесія районної ради сьомого скликання:
-Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що споруджуються за рахунок коштів Оржицького районного бюджету Полтавської області та коштів підприємств, установ, організацій, що належать до комунальної власності територіальних громад сіл, селищ Оржицького району.
-Додатки до рішення "Про затвердження Статутів загальноосвітніх навчальних закладів району у новій редакції:

 Сімнадцята (позачергова) сесія районної ради сьомого скликання:
Про затвердження Переліку об’єктів, що фінансуються у 2017 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій (загальний фонд).
Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Оржицького району на 2017 рік.
Про прийняття закладів культури у спільну власність територіальних громад Оржицького району.
Про внесення змін до рішення „Про районний  бюджет  на  2017 рік”. 
Додаток до рішення: "Про внесення змін до рішення "Про районний бюджет на 2017 рік".
  Шістнадцята  сесія районної ради сьомого скликання:

 П’ятнадцята сесія районної ради сьомого скликання:

Про  надання дозволу на  розробку технічної документації  з нормативної   грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення  державної   власності   площею    30,0000  га   ріллі,    кадастровий   номер 5323688200:00:044:0101,    наданої в оренду   Огородньому   Миколі   Петровичу    для    ведення   фермерського   господарства,   розташованої  в   адміністративних   межах   Яблунівської  сільської   ради Оржицького  району  Полтавської  області
 

ЧОТИРНАДЦЯТА СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ:

ТРИНАДЦЯТА (ПОЗАЧЕРГОВА) СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ (друге пленарне засідання):

ТРИНАДЦЯТА (ПОЗАЧЕРГОВА) СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ (перше пленарне засідання):

 

ДВАНАДЦЯТА (ПОЗАЧЕРГОВА) СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ:

 

ОДИНАДЦЯТА СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ:

ДЕСЯТА (ПОЗАЧЕРГОВА) СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ:

ДЕВ'ЯТА (ПОЗАЧЕРГОВА) СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ:

ВОСЬМА СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ: