Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Рішення районної ради сьомого скликання

Сорок сьома (позачергова) сесія районної ради сьомого скликання:

Про безоплатну передачу майна із спільної власності територіальних громад Оржицького району у комунальну власність Оржицької селищної ради.

Додаток до рішення “Про безоплатну передачу майна із спільної власності територіальних громад Оржицького району у комунальну власність Оржицької селищної ради

Про безоплатну передачу майна із спільної власності територіальних громад Оржицького району у комунальну власність Новооржицької селищної ради.

Додаток до рішення “Про безоплатну передачу майна із спільної власності територіальних громад Оржицького району у комунальну власність Новооржицької селищної ради

Про передачу комунальних установ, закладів та підприємств із спільної власності територіальних громад Оржицького району у комунальну власність Оржицької селищної ради.

Про передачу комунальних установ, закладів та підприємств із спільної власності територіальних громад Оржицького району у комунальну власність Новооржицької селищної ради.

Про внесення змін до Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства  „Оржицька  центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської області на 2020 рік.

Додаток до рішення Про внесення змін до Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства  „Оржицька  центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської області на 2020 рік

Про затвердження Звіту про виконання Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Оржицька  центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської області за 3 квартал 2020 року.

Додаток до рішення Про затвердження Звіту про виконання Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Оржицька  центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської області за 3 квартал 2020 року

Про затвердження Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Оржицька центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської області на 2021 рік.

Додаток до рішення Про затвердження Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Оржицька центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської області на 2021 рік

Про внесення змін до Комплексної програми розвитку Комунального некомерційного підприємства  „Оржицький  центр первинної медико-санітарної  допомоги” на 2019-2021 роки.

Про затвердження Звіту про виконання Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Оржицький центр первинної медико-санітарної допомоги” за 3 квартал 2020 року.

Додаток до рішення Про затвердження Звіту про виконання Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Оржицький центр первинної медико-санітарної допомоги” за 3 квартал 2020 року

Про затвердження Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Оржицький центр первинної медико-санітарної допомоги” на 2021 рік.

Додаток до рішення “Про затвердження Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Оржицький центр первинної медико-санітарної допомоги” на 2021 рік”

Про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування в Оржицькому районі на 2018-2020 роки.

Про внесення змін до рішення „Про  районний  бюджет на  2020 рік”.

Додаток до рішення “Про внесення змін до рішення „Про  районний  бюджет на  2020 рік”

Про виконання Комплексної програми розвитку освітньої галузі Оржицького району на 2017-2021 роки у 2020 році.

Про внесення змін до Комплексної програми розвитку освітньої галузі Оржицького району на 2017-2021 роки.

Про виконання Районної програми „Шкільний автобус” на 2017-2021 роки у 2020 році.

Про призупинення роботи Райозерського дошкільного навчального закладу „Журавлик” Оржицької районної ради Полтавської області.

Про внесення змін до штатних розписів закладів освіти району.

Про затвердження ліквідаційних балансів Райозерської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Оржицької районної ради Полтавської області та Золотухівської  загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Оржицької районної ради Полтавської області.

Про результати роботи Оржицької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості в 2020 році.

Про виконання Районної програми Питна вода на 2006-2020 роки.

Про виконання Районної програми фінансової підтримки пасажирського перевезення, що здійснюється комунальним підприємством Оржиця-водоканал на 2019-2020 роки.

Про списання дебіторської заборгованості.

Про затвердження розпоряджень голови районної ради.

Сорок шоста (позачергова) сесія районної ради сьомого скликання:

Про затвердження стратегічного плану розвитку Комунального некомерційного підприємства „Оржицька центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської області на 2020-2024 роки.

Про внесення змін до Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Оржицький центр первинної медико-санітарної  допомоги” на 2020 рік та затвердження його в новій редакції.

Додаток до рішення: Про внесення змін до Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Оржицький центр первинної медико-санітарної  допомоги” на 2020 рік та затвердження його в новій редакції.

Про припинення терміну дії трудових контрактів.

Про укладення трудового контракту на посаду директора Оржицького районного центру професійного розвитку педагогічних працівників Оржицької районної ради Полтавської області.

Про внесення змін до Програми заходів по створенню районного матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та їх наслідків на 2020-2024 роки.

Про внесення змін до рішення „Про районний бюджет на 2020 рік”.

Додатки до рішення: Про внесення змін до рішення „Про районний бюджет на 2020 рік”.

Про затвердження розпоряджень голови районної ради.

Сорок п'ята сесія районної ради сьомого скликання:

 

Додаток до рішення: Про затвердження змін до Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Оржицька  центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської області на 2020 рік.

Про затвердження Звіту про виконання Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Оржицька центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської області за другий квартал 2020 року.

Додаток до рішення: Про затвердження Звіту про виконання Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Оржицька центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської області за другий квартал 2020 року.

Про внесення змін до Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Оржицький центр первинної медико-санітарної допомоги” на 2020 рік та затвердження його в новій редакції.

Додаток до рішення: Про внесення змін до Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Оржицький центр первинної медико-санітарної допомоги” на 2020 рік та затвердження його в новій редакції.

Про затвердження Звіту про виконання Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Оржицький центр первинної медико-санітарної допомоги” за другий квартал 2020 року.

Додаток до рішення: Про затвердження Звіту про виконання Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Оржицький центр первинної медико-санітарної допомоги” за другий квартал 2020 року.

Про затвердження мережі закладів дошкільної освіти на 2020-2021 навчальний рік.

Про ліквідацію Райозерської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Оржицької районної ради Полтавської області.

Про внесення змін до Районної програми „Шкільний автобус” на 2017-2021 роки.

Про затвердження передавального акта Оржицького районного методичного кабінету Оржицької районної ради Полтавської області.

Про створення Оржицького районного центру професійного розвитку педагогічних працівників Оржицької районної ради Полтавської області.

Про затвердження Порядку проведення конкурсу на вакантні посади директора та педагогічних працівників Оржицького районного центру професійного розвитку педагогічних працівників Оржицької районної ради Полтавської області.

Про ліквідацію Золотухівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Оржицької районної ради Полтавської  області.

Про внесення змін до штатних розписів закладів загальної середньої освіти району.

Про умови надання соціальних послуг Оржицьким районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Про внесення змін до рішення "Про районний бюджет на 2020 рік”.

Додаток до рішення: Про внесення змін до рішення "Про районний бюджет на 2020 рік”.

Про затвердження складу колективів та осіб для занесення на районну Дошку пошани в 2020 році.

Про затвердження розпоряджень голови районної ради.

Про депутатський запит депутата районної ради Проценка Г.В. щодо забезпечення права на навчання за місцем проживання учнів Зарізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. М.Т. Симонова.

Про Звернення депутатів Оржицької районної ради сьомого скликання  до Полтавської обласної державної адміністрації щодо вирішення питання гідрологічного стану річки Сула з метою  напрацювання шляхів підвищення її водності.

Сорок четверта сесія районної ради сьомого скликання:

Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Оржицького району на 2020 рік.

Про результати роботи правоохоронних органів району за 2019 рік.

Про внесення змін до Комплексної програми розвитку та підтримки Комунального некомерційного підприємства  „Оржицька  центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської області на 2019-2021 роки.

Про внесення змін до Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Оржицька центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської області на 2020 рік.

Додаток до рішення:  „Про внесення змін до Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Оржицька центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської області на 2020 рік”.

Про затвердження Звіту про виконання Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Оржицька  центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської області за 1 квартал 2020 року.

Додаток до рішення: „Про затвердження Звіту про виконання Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Оржицька  центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської області за 1 квартал 2020 року”.

Про внесення змін до Комплексної програми розвитку Комунального некомерційного підприємства „Оржицький  центр первинної медико-санітарної  допомоги” на 2019-2021 роки.

Про внесення змін до Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Оржицький центр первинної медико-санітарної  допомоги” на 2020 рік.

Додаток до рішення: "Про внесення змін до Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Оржицький центр первинної медико-санітарної  допомоги” на 2020 рік".

Про затвердження Звіту про виконання Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Оржицький центр первинної медико-санітарної допомоги” за 1 квартал 2020 року.

Додаток до рішення: „Про затвердження Звіту про виконання Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Оржицький центр первинної медико-санітарної допомоги” за 1 квартал 2020 року”.

Про введення ставки асистента вихователя інклюзивної групи у Чайківщинському дошкільному навчальному закладі „Оленка” Оржицької районної ради Полтавської області.

Про внесення змін до Районної програми „Шкільний автобус” на 2017-2021 роки.

Про внесення змін до Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Оржицької  районної ради Полтавської області.

Про реорганізацію  Оржицького районного методичного кабінету Оржицької районної ради Полтавської області

Про укладення трудових контрактів з керівниками комунальних закладів загальної середньої освіти Оржицької районної ради Полтавської області.

Про реорганізацію Чайківщинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Оржицької районної ради Полтавської області.

Про реорганізацію  Золотухівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Оржицької районної ради Полтавської області.

Про реорганізацію філії „Онішківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів опорного закладу „Оржицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І.Я. Франка Оржицької районної ради Полтавської області”.

Про ліквідацію філії „Воронинцівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів опорного закладу „Новооржицька  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Оржицької районної ради Полтавської області”.

Про ліквідацію Райозерської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Оржицької районної ради Полтавської  області.

Про ліквідацію філії „Хорошківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів опорного закладу „Новооржицька  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Оржицької районної ради Полтавської області”.

Про внесення змін до рішення „Про  районний  бюджет на 2020 рік”.

Додаток до рішення: Про внесення змін до рішення „Про  районний  бюджет на 2020 рік”.

Про затвердження списку присяжних Оржицького районного суду Полтавської області.

Про затвердження розпоряджень голови районної ради.

Про затвердження передавального акта.

Сорок третя (позачергова) сесія районної ради сьомого скликання:

Про внесення змін до Комплексної програми розвитку та підтримки Комунального некомерційного підприємства  „Оржицька  центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської області на 2019-2021 роки.

Про внесення змін до Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства  „Оржицька  центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської області на 2020 рік та затвердження його в новій редакції

Додаток до рішення: Про внесення змін до Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства  „Оржицька  центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської області на 2020 рік та затвердження його в новій редакції

Про внесення змін до Комплексної програми розвитку Комунального некомерційного підприємства  „Оржицький  центр первинної медико-санітарної  допомоги”  на 2019-2021 роки.

Про внесення змін до Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Оржицький  центр первинної медико-санітарної  допомоги”  на 2020 рік та затвердження його в новій редакції

Додаток до рішення: „Про внесення змін до Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Оржицький центр первинної медико-санітарної допомоги” на 2019 рік та затвердження його в новій редакції”

Про затвердження Програми заходів по створенню районного матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та їх наслідків на 2020-2024 роки.

Про внесення змін до рішення „Про  районний  бюджет на  2020 рік”

Додаток до рішення: „Про внесення змін до рішення „Про  районний  бюджет на  2020 рік”

Про затвердження розпоряджень голови районної ради

Сорок друга (позачергова) сесія районної ради сьомого скликання:

Про затвердження процедури встановлення тарифів на  послуги з централізованого водопостачання,  які надаються підприємствами, що перебувають у спільній власності територіальних громад району.

Про встановлення тарифу на послуги з централізованого  водопостачання, що надаються Комунальним підприємством „Оржиця-водоканал”.

Сорок перша сесія районної ради сьомого скликання:

Сорокова сесія районної ради сьомого скликання:

Про затвердження пільгових умов оплати харчування дітей у закладах дошкільної освіти району на 2020 рік.

Про затвердження грошової норми витрат на харчування дітей у закладах дошкільної освіти району на 2020 рік.

Про затвердження грошової норми витрат на безкоштовне харчування учнів 1-4 класів та дітей пільгових категорій з числа учнів закладів освіти району на 2020 рік.

Про затвердження мережі закладів дошкільної освіти Оржицького району.

Про затвердження Положення про платні послуги і одержання добровільної компенсації від хворих за медичні послуги та порядок використання фінансових надходжень від їх надання Комунальним некомерційним підприємством „Оржицька центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської області.

Про внесення змін до Комплексної  програми  розвитку   Комунального некомерційного підприємства  „Оржицький  центр первинної медико-санітарної  допомоги” на 2019-2021 роки.

Про внесення змін до Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства  „Оржицький  центр первинної медико-санітарної  допомоги” на 2019 рік та затвердження його в новій редакції.

Додаток до рішення: "Про внесення змін до Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства  „Оржицький  центр первинної медико-санітарної  допомоги” на 2019 рік та затвердження його в новій редакції".

Про внесення змін до рішення "Про районний бюджет на 2019 рік".

Додаток до рішення: "Про внесення змін до рішення "Про районний бюджет на 2019 рік".

Про Програму економічного і соціального розвитку Оржицького району на 2020 рік

Про  районний  бюджет на  2020 рік.

Додаток до рішення: "Про районний бюджет на 2020 рік".

Про ліквідацію комунального підприємства „Реєстраційна служба” Оржицької районної ради

Про затвердження розпорядження голови районної ради.

Про затвердження плану роботи районної ради на перше півріччя 2020 року.

Тридцять девята (позачергова) сесія районної ради сьомого скликання:

Про  внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Оржицького району на 2019 рік.

Звіт голови районної ради про свою діяльність за період з грудня 2018 року по грудень 2019 року, виконання планів роботи ради, її постійних комісій та здійснення контролю за виконанням  рішень ради протягом звітного періоду.

Про  передачу бюджетних трансфертів Лубенській міській раді у 2019 році.

Про внесення змін до Комплексної  програми розвитку Комунального некомерційного підприємства  „Оржицький  центр первинної медико-санітарної  допомоги” на 2019-2021 роки

Про внесення змін до рішення „Про  районний  бюджет на  2019 рік”.

Додаток 1-6 до рішення: „Про внесення змін до рішення „Про  районний  бюджет на  2019 рік”.

Додаток 4 до рішення 38 сесії районної ради сьомого скликання (нова редакція): „Про внесення змін до рішення „Про  районний  бюджет на  2019 рік”

Про Звернення до Кабінету Міністрів України, Народного депутата України Ляшенко А.О.  щодо  повторного  включення    об’єктів з фактично виконаними роботами до Розподілу у 2019 році субвенції з  державного  бюджету  місцевим  бюджетам  на  здійснення  заходів соціально-економічного  розвитку окремих територій між місцевими бюджетами за об’єктами (заходами) для їх фінансування.

Тридцять восьма сесія районної ради сьомого скликання:

Про  внесення змін до виконання Програми економічного  і соціального розвитку Оржицького району на 2019 рік.

Про виконання Комплексної програми розвитку освітньої галузі Оржицького району на 2017-2021 роки у 2019 році.

Про виконання Районної програми „Шкільний автобус” на 2017-2021 роки у 2019 році.

Про укладення трудового контракту з керівником комунального закладу загальної середньої освіти Оржицької районної ради Полтавської області, який пройшов конкурсний відбір.

Про внесення змін до Районної комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення  на 2013-2020 роки.

Про внесення змін до Комплексної програми розвитку та підтримки Комунального некомерційного підприємства „Оржицька  центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської області на 2019-2021 роки та затвердження її в новій редакції.

Про внесення змін до Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства  „Оржицька  центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської області на 2019 рік та затвердження його в новій редакції.

Додаток до рішення: „Про внесення змін до Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства  „Оржицька  центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської області на 2019 рік та затвердження його в новій редакції”.

Про затвердження Звіту про виконання Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства  „Оржицька  центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської області за 3 квартал 2019 року.

Додаток до рішення: „Про затвердження Звіту про виконання Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства  „Оржицька  центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської області за 3 квартал 2019 року”.

Про затвердження Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства  „Оржицька  центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської області  на 2020 рік.

Додаток до рішення: „Про затвердження Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства  „Оржицька  центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської області  на 2020 рік”.

Про внесення змін до Комплексної  програми розвитку Комунального некомерційного підприємства "Оржицький центр первинної медико-санітарної допомоги на 2019-2021 роки.

Про внесення змін до Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства  „Оржицький  центр первинної медико-санітарної  допомоги” на 2019 рік та затвердження його в новій редакції.

Додаток до рішення: „Про внесення змін до Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства  „Оржицький  центр первинної медико-санітарної  допомоги” на 2019 рік та затвердження його в новій редакції”.

Про затвердження Звіту про виконання Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства  „Оржицький  центр первинної медико-санітарної  допомоги” за 3 квартал 2019 року.

Додаток до рішення: „Про затвердження Звіту про виконання Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства  „Оржицький  центр первинної медико-санітарної  допомоги” за 3 квартал 2019 року”.

Про затвердження Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства  „Оржицький  центр первинної медико-санітарної  допомоги” на 2020 рік.

Додаток до рішення: „Про затвердження Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства  „Оржицький центр первинної медико-санітарної  допомоги” на 2020 рік”.

Про внесення змін до районної програми Питна вода на 2006-2020 роки.

Про внесення змін до тарифів на послуги з вивезення рідких побутових відходів, що надаються КП „Оржиця-водоканал”.

Про внесення змін до рішення  „Про районний бюджет на 2019 рік”.

Додаток до рішення: „Про внесення змін до рішення  „Про районний бюджет на 2019 рік”.

Про дачу згоди на продаж майна.

Про затвердження розпоряджень голови районної ради.

Про Звернення до Кабінету Міністрів України щодо недофінансування місцевих бюджетів Оржицького району Полтавської області на здійснення заходів соціально-економічного розвитку окремих територій відповідно до розпоряджень Кабінету Міністрів України 2018-2019 років на загальну суму 9818,828 тис. грн.

Про Звернення до Кабінету Міністрів України, Полтавської обласної державної адміністрації, щодо необхідності будівництва гідротехнічної споруди - шлюза-регулятора на річці Сула в районі села Тарасівка Оржицького району Полтавської області.

Тридцять сьома (позачергова) сесія районної ради сьомого скликання:

  Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Оржицького району на 2019 рік.

  Про внесення змін до Районної програми розвитку фізичної культури та спорту на 2017-2020 роки.

  Про внесення змін до рішення „Про районний бюджет на 2019 рік”.

   Додаток до рішення "Про внесення змін до рішення „Про районний бюджет на 2019 рік”.

    Про затвердження розпоряджень голови районної ради.

Тридцять шоста сесія районної ради сьомого скликання:

Про затвердження Програми фітосанітарних заходів по  ліквідації регульованих шкідливих організмів на території Оржицького району на 2019-2023 роки

Про внесення змін до Програми поліпшення сервісу обслуговування платників податків Оржицького району на 2016-2019 роки

Про виконання Районної програми подальшого розвитку та удосконалення харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів на 2017-2021 роки у 2019 році

Про внесення  змін  до Комплексної програми розвитку освітньої галузі Оржицького району на 2017-2021 роки

Про затвердження Статуту Лукімської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Оржицької районної ради Полтавської області

Про затвердження передавального акта Лукімської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Оржицької районної ради Полтавської області 

Про укладення та продовження трудових контрактів з керівниками комунальних закладів освіти району

Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства Оржицького району Полтавської  області

Додаток 1 до рішення Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства Оржицького району Полтавської  області

Додаток 2 до рішення Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства Оржицького району Полтавської  області

Про внесення змін до Комплексної програми розвитку та підтримки Комунального некомерційного підприємства „Оржицька  центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської області на 2019-2021 роки

Про внесення змін до Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства  „Оржицька  центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської області на 2019 рік

Додаток до рішення Про внесення змін до Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства  „Оржицька  центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської області на 2019 рік

Про затвердження Звіту про виконання Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Оржицька  центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської області за 2 квартал 2019 року

Додаток до рішення Про затвердження Звіту про виконання Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Оржицька  центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської області за 2 квартал 2019 року

Про внесення змін до Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства  „Оржицький  центр первинної медико-санітарної  допомоги” на 2019 рік

Про затвердження Звіту про виконання Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Оржицький центр первинної медико-санітарної допомоги” за 2 квартал 2019 року

Про внесення змін до рішення Про  районний  бюджет на  2019 рік”

Додаток до рішення „Про внесення змін до рішення „Про  районний  бюджет на  2019 рік”

Про дачу згоди на списання майна, яке належить до спільної власності територіальних громад району

Про дачу згоди на прийняття майна у спільну власність територіальних громад району

Про передачу юридичної особи районного комунального радіомовлення та майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Оржицького району у комунальну власність Оржицької селищної ради

Про затвердження складу колективів та осіб для занесення на районну Дошку пошани

Про затвердження розпоряджень голови районної ради

Тридцять пята сесія районної ради сьомого скликання:

Про виконання Програми зайнятості населення Оржицького району на 2018-2020 роки у 2018 році.

Про внесення змін до Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Оржицький центр первинної медико-санітарної  допомоги” на 2019 рік та затвердження його в новій редакції.

Про затвердження Звіту про виконання Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Оржицький центр первинної медико-санітарної допомоги” за 1 квартал 2019 року.

Про делегування своїх повноважень  щодо  контролю  за виконанням щоквартальних Фінансових  планів Комунальних некомерційних підприємств  „Оржицький центр первинної медико-санітарної допомоги” та „Оржицька центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської області   на  2019 рік,   внесення   змін до них Оржицькій районній державній адміністрації  – уповноваженому органу виконавчої влади.

Про затвердження форми Звіту про виконання Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Оржицька центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської області на 2019 рік.

Додаток до рішення: "Про затвердження форми Звіту про виконання Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Оржицька центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської області на 2019 рік". 

Про надання дозволу Комунальному некомерційному підприємству „Оржицька центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської області на отримання кредиту в АТ КБ „Приватбанку” для забезпечення першочергових потреб підприємства.

 Про реорганізацію Лукімської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Оржицької районної ради Полтавської області.  

Про укладення трудового контракту з директором  Комунальної установи „Інклюзивно-ресурсний центр” Оржицької районної ради Полтавської області.

Про укладення трудових контрактів з керівниками комунальних закладів загальної середньої освіти району, які пройшли конкурсний відбір.

Про внесення змін до рішення „Про  районний  бюджет на  2019 рік”.

Додаток до рішення: "Про внесення змін до рішення „Про  районний  бюджет на  2019 рік”.

Про затвердження форми заяви про встановлення тарифів та форм розрахунків тарифів на комунальні послуги, які подаються підприємствами спільної власності територіальних громад Оржицького району.

Про затвердження планового контингенту учнів Оржицької дитячої мистецької школи імені Діани Петриненко на 2019-2020 навчальний рік.

Про припинення комунальної організації Оржицького районного комунального  радіомовлення.

Про затвердження розпоряджень голови районної ради.

Про затвердження плану роботи Оржицької районної ради на друге півріччя 2019 року.

Тридцять четверта сесія районної ради сьомого скликання:

Про затвердження Переліку об’єктів та заходів, які фінансуються у 2019 році за рахунок залишку невикористаних у 2018 році коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Оржицького району на 2019 рік.

Про визнання такими, що втратили чинність, рішення тридцять  першої сесії районної ради сьомого скликання від 12 грудня 2018  року   № 553 „Про  створення  Комунальної установи „Інклюзивно-ресурсний центр” Оржицької районної ради Полтавської області, тридцять третьої сесії районної ради сьомого скликання від  15 лютого 2019 року № 577 „Про  затвердження  Статуту   Комунальної   установи „Інклюзивно-ресурсний центр Оржицької районної ради Полтавської області”.                  

Про  створення  Комунальної установи „Інклюзивно-ресурсний центр” Оржицької районної ради Полтавської області”.

Про виконання Районної Комплексної програми профілактики правопорушень на 2016-2020 роки в 2018 році та перспективи її реалізації в поточному році.

Про внесення змін до Комплексної програми розвитку та підтримки Комунального некомерційного підприємства „Оржицька центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської області на 2019-2021 роки та затвердження її в новій редакції.

Про внесення змін до Районної програми кадрового забезпечення лікарями закладів охорони здоров’я на 2013-2021 роки.

Про внесення змін до форми Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Оржицька центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської  області на 2019 рік та затвердження її в новій редакції.

Додаток до рішення: Про внесення змін до форми Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Оржицька центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської  області на 2019 рік та затвердження її в новій редакції.

Про затвердження Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Оржицька центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської  області на 2019 рік.

Додаток до рішення: Про затвердження Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Оржицька центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської  області на 2019 рік.

Про внесення змін в Додаток 1 до Комплексної програми розвитку Комунального некомерційного підприємства „Оржицький центр первинної медико-санітарної допомоги” на 2019-2021 роки та затвердження його в новій редакції.

Про внесення змін до Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Оржицький центр первинної медико-санітарної допомоги” на 2019 рік та затвердження його в новій редакції.

Про внесення змін до Статуту комунального підприємства „Оржиця-водоканал та викладення його в новій редакції.

Про затвердження Районної програми фінансової підтримки пасажирського перевезення, що здійснюється комунальним підприємством „Оржиця-водоканал” на 2019-2020 роки.

Про затвердження Програми розроблення містобудівної документації Оржицького району на 2019-2021 роки.

Про затвердження Програми фінансової підтримки місцевого осередку громадської організації ВФСТ Колос у Оржицькому районі Полтавської області на 2019-2021 роки.

Про здійснення райдержадміністрацією повноважень, делегованих районною радою за 2018 рік.

Про внесення доповнень до Програми розвитку місцевого самоврядування в Оржицькому районі на 2018-2020 роки.

Про внесення змін до рішення „Про  районний  бюджет на  2019 рік”.

Додаток до рішення: Про внесення змін до рішення „Про  районний  бюджет на  2019 рік”.

Про перейменування Оржицької дитячої музичної школи в Оржицьку дитячу мистецьку школу та присвоєння закладу імені Діани Петриненко.

Про затвердження Статуту Оржицької дитячої мистецької школи імені Діани Петриненко.

Про списання безнадійної дебіторської заборгованості.

Про надання службового приміщення шляхом укладення договору найму.

Про затвердження розпоряджень голови районної ради.

Про депутатський запит депутата районної ради Карлова В.М.

Тридцять третя сесія районної ради сьомого скликання:

Про затвердження Переліку об’єктів та заходів, які фінансуються у 2019 році за рахунок залишку невикористаних у 2018 році коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Оржицького району на 2019 рік.

Про внесення змін до районної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення на 2013-2020 роки.

Про затвердження Статуту  Комунальної установи „Інклюзивно-ресурсний центр” Оржицької районної ради Полтавської області.

Про затвердження Положення про проведення конкурсу на посаду директора Комунальної установи „Інклюзивно-ресурсний центр” Оржицької районної ради Полтавської області.

Звіт про результати роботи Оржицької центральної лікарні за 2018 рік.

Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Оржицька центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської області.

Додаток 2 до рішення Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Оржицька центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської області

Про затвердження Звіту про виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Оржицький центр первинної медико-санітарної допомоги” за 4 квартал 2018 року.

Про затвердження Програми розвитку інформаційної сфери Оржицького району на 2019 рік.

Про внесення змін до рішення „Про районний  бюджет на 2018 рік”.

Додаток до рішення "Про внесення змін до рішення "Про районний  бюджет на 2018 рік".

Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2018 рік.

Про внесення змін до рішення „Про районний  бюджет на 2019 рік”.

Додаток до рішення "Про внесення змін до рішення "Про районний бюджет на 2019 рік".

Про прийом-передачу майна спільної власності територіальних громад району.

Про погодження прийняття майна у спільну власність територіальних громад Оржицького району.

Про перелік об’єктів, що належать до спільної власності територіальних громад Оржицького району (нова редакція).

Про затвердження розпоряджень голови районної ради.

Про Звернення депутатів Оржицької районної ради сьомого скликання до Верховної Ради України, народного депутата України К.Є. Іщейкіна щодо недоцільності прийняття на даному етапі Закону України (р.н. № 9204 від 16.10.2018 року)  „Про створення, ліквідацію та зміну меж районів Полтавської області”.

Тридцять друга (позачергова) сесія районної ради сьомого скликання:

Про затвердження грошової норми витрат на безкоштовне харчування учнів 1-4 класів та дітей пільгових категорій з числа учнів закладів загальної середньої освіти району на 2019 рік.

Про затвердження грошової норми витрат на харчування дітей у закладах дошкільної освіти району на 2019 рік.

Про внесення змін до Районної програми „Питна вода” на 2006-2020 роки.

Про затвердження передавального акту про передачу майна, прав та інших обов’язків Комунального закладу „Оржицька центральна районна лікарня” правонаступнику Комунальному некомерційному підприємству „Оржицька  центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської області.

Додаток до рішення "Про затвердження передавального акту про передачу майна, прав та інших обов’язків Комунального закладу „Оржицька центральна районна лікарня” правонаступнику Комунальному некомерційному підприємству „Оржицька  центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської області".

Додаток до рішення "Про затвердження передавального акту про передачу майна, прав та інших обов’язків Комунального закладу „Оржицька центральна районна лікарня” правонаступнику Комунальному некомерційному підприємству „Оржицька  центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської області".

Про затвердження Статуту Комунального некомерційного підприємства „Оржицька центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської області.

Про укладення трудового контракту в новій редакції.

Про затвердження Комплексної програми розвитку та підтримки Комунального некомерційного підприємства  „Оржицька  центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської області.

Про закріплення майна цілісних майнових комплексів, що належать до комунальної власності територіальних громад Оржицького району за Комунальним некомерційним підприємством „Оржицька  центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської області на праві оперативного управління.

Про затвердження Комплексної програми розвитку комунального некомерційного підприємства  „Оржицький  центр первинної медико-санітарної  допомоги” на 2019-2021 роки.

Про затвердження Порядку складання та контролю виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства  „Оржицький  центр первинної медико-санітарної  допомоги”.                               

Про затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства  „Оржицький  центр первинної медико-санітарної  допомоги” на 2019 рік.

Про внесення змін до рішення „Про районний  бюджет  на  2018 рік”.

Додатки до рішення "Про внесення змін до рішення „Про районний  бюджет  на  2018 рік”.

Про Програму економічного і соціального розвитку Оржицького району на 2019 рік.

Про районний  бюджет на  2019 рік.

Додатки до рішення "Про районний  бюджет на  2019 рік".

Про придбання житла (квартири).

Про списання дебіторської та кредиторської заборгованості.

Про затвердження плану роботи районної ради на перше півріччя 2019 рік.

Про затвердження розпорядження голови районної ради.

Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж  населеного  пункту  смт  Оржиця  Оржицької  селищної   ради Оржицького району Полтавської області.

Тридцять перша сесія районної ради сьомого скликання:

Про виконання Районної програми подальшого розвитку та удосконалення харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів на 2017-2021 роки у 2018 році

Про виконання Комплексної програми розвитку освітньої галузі Оржицького району на 2017-2021 роки у 2018 році

Про затвердження передавального акта Райозерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Оржицької районної ради Полтавської області

Про затвердження пільгових умов оплати харчування дітей у закладах дошкільної освіти району на 2019 рік

Про затвердження Статуту Оржицького районного методичного кабінету в новій редакції

Про укладення трудових контрактів з керівниками комунальних закладів загальної середньої освіти, які пройшли конкурсний відбір

Про створення Комунальної установи „Інклюзивно-ресурсний центр” Оржицької районної ради Полтавської області

Про внесення змін до Районної програми з реалізації молодіжної політики, підтримки сім’ї, забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків на 2016-2019  роки

Про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування в Оржицькому районі  на 2018-2020 роки

Про внесення змін до рішення „Про  районний  бюджет на  2018 рік”

Додатки до рішення: Про внесення змін до рішення „Про  районний  бюджет на  2018 рік”

Звіт голови районної ради про свою діяльність за період з листопада 2017 року по листопад 2018 року, виконання планів районної ради, її постійних комісій та здійснення контролю за виконанням рішень ради протягом звітного періоду

Про затвердження розпоряджень голови районної ради

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності (рілля), наданої в оренду ФОП Буту Олегу Анатолійовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Лазірківської сільської ради Оржицького району Полтавської області

Тридцята (позачергова) сесія районної ради сьомого скликання:

Про затвердження Переліку об’єктів та заходів,  які фінансуються у 2018 році за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій

Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Оржицького району на 2018 рік

Про внесення змін до рішення „Про  районний  бюджет на  2018 рік”

Додаток до рішення "Про внесення змін до рішення „Про  районний  бюджет на  2018 рік”

Двадцять дев’ята сесія районної ради сьомого скликання:

Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Оржицького району на 2018 рік

Про затвердження Програми підтримки розвитку територіального сервісного  центру  № 5343  регіонального сервісного  центру  МВС в Полтавській області на 2018 рік

Про затвердження Статутів закладів загальної середньої освіти району в новій редакції

Про затвердження Статуту Новооржицького дошкільного навчального закладу (ясла-садка) „Дружба” Оржицької районної ради Полтавської області в новій редакції

Про реорганізацію Райозерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Оржицької районної ради Полтавської області

Про внесення змін до штатного розпису Оржицького дошкільного навчального закладу (ясла-садка) „Дзвіночок” Оржицької районної ради Полтавської області

Про укладення трудових контрактів з керівниками комунальних закладів загальної середньої освіти, які пройшли конкурсний відбір

Про реорганізацію шляхом перетворення Оржицької центральної районної лікарні у Комунальне некомерційне підприємство „Оржицька центральна районна лікарня”

Про внесення доповнень до Програми розвитку місцевого самоврядування на 2018-2020 роки

Про внесення змін до Районної програми розвитку культури на 2016-2020 роки

Про внесення змін до  Комплексної програми мобілізаційної підготовки Оржицького району та забезпечення заходів, пов’язаних  із виконанням  військового  обов’язку,  призовом  громадян України на строкову військову службу, військову службу за контрактом  та  військову  службу в  резерві до лав Збройних  Сил України та інших формувань на 2017-2020 роки

Про внесення змін до рішення „Про районний бюджет на  2018 рік”

Додаток до рішення "Про внесення змін до рішення „Про районний бюджет на  2018 рік”

Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж  населеного  пункту  смт Оржиця  Оржицької селищної ради Полтавської області

Про Звернення депутатів Оржицької районної ради сьомого скликання до Кабінету Міністрів України, Міністерства екології та природних ресурсів України про виділення коштів для винесення меж в натурі національного природного парку „Нижньосульський”  в Оржицькому районі Полтавської області

Двадцять восьма сесія районної ради сьомого скликання:

Додаток до рішення: Передавальний акт

Двадцять сьома сесія районної ради сьомого скликання:

Двадцять шоста сесія районної ради сьомого скликання:

Двадцять пята сесія районної ради сьомого скликання:

Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що споруджуються за рахунок коштів Оржицького районного бюджету Полтавської області та коштів підприємств, установ, організацій, що належать до комунальної власності територіальних громад, сіл, селищ Оржицького району.

Двадцять четверта сесія районної ради сьомого скликання: